Aydın Doğan: İçim yanıyor

Aydın Doğan: İçim yanıyor
Aydın Doğan: İçim yanıyor
Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan Kanal D Haber Bültenine canlı bağlanarak Mehmet Ali Birand'ın ölümüyle ilgili konuştu.

Aydın Doğan duygularını şu sözlerle anlattı,

"İçim yanıyor. Fazla söyleyecek bir şeyim yok. Bana göre Türk basını büyük bir haberciyi kaybetti. Hem basın hem televizyon dünyası.. Yeni yetişenler hep Mehmet Ali Birand’ı habercilikte, başarıda örnek alacaklar. Müthiş bir heyecan, müthiş bir başarı, müthiş bir başarıya sahip bir adamdı. Hiç aklıma gelmedik bir anda böyle bir sürpriz yaptı. Izdırabım büyük. yeri doldurulmaz kolay kolay. Nur içinde yatsın. Allah rahmet eylesin. Bana da telefonlar geliyor. Emir büyük yerden yapılacak bir şey yok. Nur içinde yatsın"

ARZUHAN DOĞAN YALÇINDAĞ: ÇOK ÇOK ÜZGÜNÜM

Arzuhan Doğan Yalçındağ Mehmet Ali Birand’ı kaybetmenin acısını şöyle dile getirdi: "Çok çok üzgünüm. Binlerce belki milyonlarca insan gibi. Çok uzun yıllar birlikte çalıştım. Ve hiç büyük bir kırgınlığımız olmadı. Bence çok çok iyi bir gazeteciydi. Hep hayat doluydu. Bu hastalığında da hep pozitifti. Dün hastaneden çıkarken bile, bunu atlatacağına gerçekten inanıyordum. Dediğim gibi, sadece bir çalışma arkadaşım değil, bir dostumdu da. Başımız sağolsun." 

VUSLAT DOĞAN SABANCI: 

Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı ise duygularını şu şekide ifade etti:"Birand, mesleğine tutkuyla sarılan müthiş bir gazeteciydi, duayendi. Ayrıca çok renkli, esprili ve cesurdu. Onu çok özleyeceğiz."