Aydın Doğan'dan AK Partili vekilin paylaşımına tepki

Aydın Doğan'dan AK Partili vekilin paylaşımına tepki
Aydın Doğan'dan AK Partili vekilin paylaşımına tepki
Doğan Holding, AK Parti milletvekili Hüseyin Kocabıyık'ın Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan hakkında sosyal medyadaki paylaşımlarına yazılı bir açıklamayla yanıt verdi.

RADİKAL - Doğan Holding'den, AK Parti milletvekili Hüseyin Kocabıyık’ın Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan hakkında sosyal medyadaki paylaşımlarıyla ilgili açıklama geldi: “Kocabıyık, iftira niteliğindeki bu iddiasını ispatlamakla yükümlüdür. Aksi halde başkaları için kullanmayı alışkanlık haline getirdiği ‘şerefsizlik’ sıfatı kendisine pek bir yakışacaktır.”
Aydın Doğan adına Doğan Holding’in Kurumsal İletişim’den sorumlu BaşkanYardımcısı Ahter Kutadgu imzasıyla yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:
“Son günlerde değil bir milletvekiline, aklı başında hiç kimseye yakışmayan üsluptaki seviyesiz mesajlarıyla gündeme gelme çabası içindeki Hüseyin Kocabıyık, bu kez Sayın Aydın Doğan'a yönelik yalan ve iftiralar içeren twitter mesajları paylaşmıştır.
Hüseyin Kocabıyık'ın mesajında iddia ettiği şekilde Sayın Aydın Doğan ile Sayın Tansu Çiller arasında bir konuşma geçmemiştir, külliyen yalandır; yakışıksız ve seviyesiz bir iftiradır. Hüseyin Kocabıyık iftira niteliğindeki bu iddiasını ispatlamakla yükümlüdür.
Aksi halde başkaları için kullanmayı alışkanlık haline getirdiği "şerefsizlik" sıfatı kendisine pek bir yakışacaktır.”