Ayşe, aşırı hızlı kullandığı otomobille ölüme gitti

Ayşe, aşırı hızlı kullandığı otomobille ölüme gitti
Ayşe, aşırı hızlı kullandığı otomobille ölüme gitti
Palandöken'de bir kafeteryada, arkadaşıyla tartıştığı, bu nedenle aracıyla hız yaptığı ileri sürülen Ayşe Yücel kazada hayatını kaybetti.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi’nde radyoloji teknisyeni olarak görev yapan 19 yaşındaki Ayşe Yücel, yönetimindeki otomobille yaptığı kazada yaşamını yitirdi. Kaza, Palandöken Kayak Merkezi yolu üzerinde meydana geldi. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Servisi’nde radyoloji teknisyeni olarak görev yapan Ayşe Yücel, bir arkadaşına ait otomobille kente dönerken aşırı hız nedeniyle direksiyon kontrolünü yitirdi.

Yol kenarındaki aydınlatma direğine çarpan otomobilde ağır yaralanan Ayşe Yücel, ambulansla çalıştığı hastanenin acil servisine götürüldü ancak doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi. Ölümü mesai arkadaşlarını yasa boğan Ayşe Yücel’in, kaza öncesi Palandöken’de bir kafeteryada, arkadaşıyla tartıştığı, bu nedenle hız yaptığı ileri sürüldü.

SON MESAJI YÜREKLERİ BURKTU

Cenazesi memleketi Antalya’da toprağa verilen Ayşe Yücel’in sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabında "Yarın öleceğimizi bilsek tüm kırgınlıkları unuturuz. Ama biz sonsuza kadar yaşayacakmış gibi kırıcı ve gururluyuz" ifadelerini paylaştığı görüldü.

ERZURUM/DHA


  http://www.radikal.com.tr/149169014916902

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  emniyet kemeri - user403216

  direge vurmakla anca emniyet kemeri takili degilse olunur. ofkesinin degil kemer takmamanin kurbani oldu.

  Kim bu? - BaşkaBirşey

  Kim ki bu kız birinci sayfadan verme gereği duydunuz?! Bu ülke de hergün birileri ölüyor zaten. En azından hızlı giderken başkalarını da öldürmemiş...