Aytunç Altındal'ı Tapınak Şövalyeleri zehirlemiş!

Aytunç Altındal'ı Tapınak Şövalyeleri zehirlemiş!
Aytunç Altındal'ı Tapınak Şövalyeleri zehirlemiş!
Gazeteci, yazar ve araştırmacı Aytunç Altındal'ın ölümünün ardından ailesinin 'zehirlendi' iddiasına en yakın arkadaşı da destek verdi...

Kanser hastalığı nedeniyle yaşamını yitirdiği açıklanan ve dün toprağa verilen Aytunç Altındal'ın en yakın arkadaşı Takvim 'den Mevlüt Yüksel'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Can güvenliği nedeniyle adının açıklanmasını istemeyen Altındal'ın arkadaşı, "Aytunç'u Tapınak Şövalyeleri'nin ölüm timi öldürdü" dedi ve şok iddialarda bulundu:

'5 YILDIR TEHDİT EDİLİYORDU' 
"Aytunç İstanbul 'da değil, Lozan'da zehirlendi. Kendisinin, Türkiye üzerine oynanan çeşitli planları araştırmasından rahatsızlık duyan ülkeler ve gizli servisler vardı. Aytunç, Lozan, Montrö ve Nişantaşı'nda hep aynı kafelere gidiyordu. Eşi sürekli kendisini farklı yerlere gitmesi konusunda uyarıyordu. Çünkü 5 yıldan beri tehditler alıyordu. Aytunç'un evi de yıllardan beri üzerinde çalıştığı ve araştırmasını yaptığı Lozan'da bulunan Tapınak Şövalyeleri'nin karargahının çok yakınındaydı. Bir gün bana 'Benim yemeğime kanser yapıcı madde kattılar' dedi. Bu maddenin Polonyum 213 olduğunu düşünüyorum. Yani arkasında hiçbir iz bırakmayan bir zehir. Otopside de çıkmıyor. Verildiği kişiyi kanser yapıp kısa süre içinde öldürüyor. Polonyum 213'ü Aytunç'un yemeğine katanın Tapınak Şövalyeleri'nin ölüm timi olduğuna inanıyorum."

'TEDAVİSİ DE KUŞKULU' 
Son anına kadar Altındal'ın yanında olduğunu anlatan arkadaşı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Aytunç bu durumu araştırdı. Radyoterapi sırasında aşırı ışın verilerek zehirin daha da güçlendirildiğini söyledi. Kanserin ilk evresinde iken 15 gün içinde 4'üncü evresine geçmesini de kendisi bu duruma bağladı."