Aziz Yıldırım, evinin önünde silahlı adamları görünce...

Aziz Yıldırım, evinin önünde silahlı adamları görünce...
Aziz Yıldırım, evinin önünde silahlı adamları görünce...
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün 1 milyon üye kampanyası etkinliğinde ilginç bir anısını anlattı. Yıldırım, bir gün sabah evden çıktığında silahlı adamlarla karşılaştığını belirterek, "İTO başkanına sordum. 'Merak etme başkan. Kurtlar Vadisi çekiliyor' yanıtını verdi" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 1 milyon üye etkinliğinde başına gelen ilginç bir anısını anlattı.

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın temposuna yetişilmiyor. Önceki gün üniversite projesi için Ankara ’ya giden sarı-lacivertlilerin 1 numarası akşam saatlerinde İstanbul ’a döndü.

Sabah evinin hemen yakınındaki Cemile Sultan Korusu’nda ‘1 milyon üye’ etkinliğine katılan başkan , öğleden sonra da futbol takımıyla birlikte G.Birliği deplasmanı için Ankara’ya gitti.

'KORKMA BAŞKAN'

Yıldırım'ın bu koşuşturmada başına ilginç bir olay geldi. Kandilli’deki evinden çıktığında karşılaştığı manzarayı 1 milyon üye etkinliğinde anlatan başkan, ''Bir baktım eli silahlı adamlar karşımda. Çok şaşırdım ve ne yaptıklarını merak ettim. ‘Bizim evin oralarda ne işleri var deyip’ İTO başkanına sordum. Kendisi de bana; merak edilecek bir durum yok, Kurtlar Vadisi dizi çekimi var yanıtını verdi'' sözleriyle salondakileri güldürdü.