Baba Ayvalıtaş: Büyük oğlum için endişeliyim

Baba Ayvalıtaş: Büyük oğlum için endişeliyim
Baba Ayvalıtaş: Büyük oğlum için endişeliyim
Bir oğlunu Gezi olayları sırasında kaybeden Ali Ayvalıtaş, attığı bir tweet nedeniyle diğer oğlunun da hayatından endişe ediyor.

KAYSERİ - Kayseri’de Ali İsmail Korkmaz ’ın davasını izleyen baba Ali Ayvalıtaş, şöyle dedi: “Önce oğlum Mehmet’i sonra bu acıya dayanamayan eşimi yitirdim. Şimdi de büyük oğlum Muharrem ile uğraşıyorlar. Oğlum “Annemin ölüm sebebi İstanbul Valisidir” diye bir tweet atmış. Polis olduğunu söyleyen kişiler evimize geldi. Oğlumun başına gelecek her türlü şeyden Vali’yi sorumlu tutacağım."
“Şimdi de büyük oğlum Muharrem ile uğraşıyorlar. Attığı bir tweet nedeniyle polis olduğunu söyleyen kişiler, Ümraniye’deki evimize gelip, (Vali bey senin telefon numaranı istiyor) demişler. Oğlumun attığı tweet’te ‘Annemin ölümünün sebebi İstanbul Valisidir’ yazılıymış. Doğru, ben de katılıyorum bu tweet’e. Zira, vali oğlumun katillerine sahip çıktı. Buradan sesleniyorum; yeter artık ellerini bizden çeksinler. Oğlumun başına gelecek her türlü şeyden Vali’yi sorumlu tutacağım. Adalet yerini bulmadığı takdirde, tüm mal varlığımı Başbakana bağışlayıp, beni kabul edecek devlete sığınacağım.” (DHA)