Baba Elvan: Acımız çok büyük, çok üzgünüz

Baba Elvan: Acımız çok büyük, çok üzgünüz
Baba Elvan: Acımız çok büyük, çok üzgünüz
Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan, kimsenin burnunun kanamaması için çok çabaladıklarını belirterek, "Acımız çok büyük, çok üzgünüz" dedi.

RADİKAL - Berkin Elvan’ın ölümüne ilişkin soruşturmayı yürüten savcı Mehmet Selim Kiraz’ı rehin alan iki DHKC üyesinin öldürülmesinin ardından açıklama yapan Berkin Elvan’ın babası Sami Elvan, çok üzgün olduklarını söyledi.

Öğle saatlerinde başlayan rehine krizi, akşam saat 20:30 sıralarında Özel Harekat Timi’nin başlattığı operasyonla son buldu. Savcı Kiraz, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, iki eylemci ise öldürüldü.

Rehine krizi sırasında eylemcilerle telefonda görüşen ve kendilerini eylemi sonlandırmaya çağıran Sami Elvan, operasyon sonrasında yaptığı açıklamada, “Acımız çok büyük. Çok mücadele ettik artık kimsenin burnu kanamasın diye. Çok çabaladık analar ağlamasın diye. Çok üzgünüz” ifadelerini kullandı.


  http://www.radikal.com.tr/132566713256672

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bu ülke - user773937

  bu ülkede artık analar ağlamasın. her ne sebeple olursa olsun. can, candır. şehit savcımızın da bir ailesi bir anası vardı. berkin in de... hiçbir sorun silahla çözülemez. gerilimden beslenenler bunu bilmeli

  Biz de çok üzgünüz. - ganjml

  Keşke hiç kimse ölmeseydi,daha berkinin yüreğimize düşürdüğü ateş soğumamışken bu çok ağar oldu.Adaletin egemen olduğu bir dünyaya olan özlemimiz bin kat daha arttı.