Babasını öldürdü, traş etti, kefenledi

Babasını öldürdü, traş etti, kefenledi
Babasını öldürdü, traş etti, kefenledi
Ceyhan İlçesi'nde 16 yaşındaki B.T., annesini sürekli dövdüğünü iddia ettiği babası 55 yaşındaki Abdullah Tarçın'ı av tüfeğiyle öldürdü. B.T., öldürdüğü babasını sakal tıraşı yapıp, cesedini temizledikten sonra kefenledi.

ADANA - Ceyhan’a bağlı İsalı Köyü’nde dün gece Tarçın ailesinin evinde bir trajedi yaşandı. İddiaya göre, 6 çocuk babası Abdullah Tarçın, bilinmeyen bir nedenle tartıştığı eşi 48 yaşındaki Ayşe Tarçın’ı tekme tokat dövdü. Annesi ile evi terk etmek isterken karşılaşan B.T., babasının onu dövdüğünü öğrenince öfkelendi. B.T., evde bulunan av tüfeğiyle babası Abdullah Tarçın’a iki el ateş açtı. Başından ve vücudunda ağır yaralanan Abdullah Tarçın olay yerinde can verdi.

TIRAŞ EDİP KEFENLEDİ

Cinayetin ardından B.T., ölen babasına sakal tıraşı yaptı, ardından da vücudunu yıkayıp temizledi. Babasını beyaz örtü ile kefen gibi saran B.T., sabah komşularına babasını öldürdüğü belirterek defnedilmesini istedi. Bunun üzerine durum jandarmaya bildirildi. Eve gelen jandarma evde Abdullah Tarçın’ın cesedini buldu.
Tarçın’ın cesedi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken B.T. ile annesi Ayşe Tarçın gözaltına alınarak soruşturma başlatıldı. (dha)


  http://www.radikal.com.tr/111966411196641

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Çıkmaz - nuisancee

  Çocuğun çıkmazı önemli burada. Toplum/mahalle ve devlet, kadına şiddete sürekli duyarsız. Böyle bir durumda evin çocuğu için böyle bir çözüm kalıyor. Adaleti kendi sağlıyor, kadının/annenin çilesini bitirmek için en mantıklı çözüm bu olabiliyor ne yazık ki. Çok suçlusun toplum çoook. Çocukluğumda ben de yaşadım bu tip şeyler. Bir silah olsaydı evde ben de öldürürdüm erkeği.