Bağımsız adaya mitingi sonrası taşlı saldırı

Bağımsız adaya mitingi sonrası taşlı saldırı
Bağımsız adaya mitingi sonrası taşlı saldırı
Ağrı'dan bağımsız milletvekili adayı olan Cemal Kaya, Taşlıçay ilçesinde miting yaparken bir grubun taşlı saldırısına uğradı.

RADİKAL-Eski AK Parti milletvekili Cemal Kaya, 7 Haziran'daki milletvekili seçimleri için bağımsız milletvekili adayı oldu. Seçim çalışmaları için Ağrı 'ya gelen ve ilçeleri gezen Cemal Kaya, bugün öğlen saatlerinde Taşlıçay'da miting yaptı. Seçim otobüsünün üzerine çıkarak vatandaşlara hitap eden Cemal Kaya'ya iddiaya göre kalabalık arasından taş atıldı. Taşların otobüse isabet eden fotoğraflarını basınla paylaşan Kaya, korumaların tarafından otobüsün içine alındığını ve hiç kimseye bir şey olmadığını bildirdi.


  http://www.radikal.com.tr/135003813500383

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bilmeden yazmayın!!!!!! - user1080687

  orada taş atan ve protesto edenler hdp den değil akp den. eski milletvekillerinin bağimsiz aday olmasına sinirlenmiş durumdalar. sadece ceddenin üstünde hdp bayrakları var. bilmeden kötü göstermek için saçmalamayın lütfen

  dogrusu.. - user1080664

  Bu adam eski akp mv lidir gecmisine baktiginizda sifirdan milyar dollar lik servete ulasmis ve kurtlere ciddi zararlar vermis bir akplidir vede akpnin mv cikaramayacagini bildigi icin agriya bagimsiz mv adayi olarak gonderdigi ciddi hirsizlardan biridir..

  Kalabalık Tarafından? - user975045

  Bu olay batıda olsaydı MHP'liler ya da ülkücüler tarafından taş atılmış olurdu, doğuda olunca HDP'liler tarafından değil kalabalık tarafından taşlanmış oluyorlar tabi..