Bağış'ın özel kalem müdürü: Para sayma makinesini polis koydu!

Bağış'ın özel kalem müdürü: Para sayma makinesini polis koydu!
Bağış'ın özel kalem müdürü: Para sayma makinesini polis koydu!
Egemen Bağış'ın özel Kalem Müdürü İbrahim Bayram, İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler'in evinde yapılan polis aramasının fotoğraflarında yer alan para sayma makinasının, oraya bizzat polisler tarafından götürüldüğünü öne sürdü.

 

Egemen Bağış'ın özel Kalem Müdürü İbrahim Bayram, " Para sayma makinası polise ait. Ortada ayakkabı kutusu da yok" dedi. Yürütülen operasyon konusunda basına sürekli bilgi sızdırıldığını, ancak operasyonda gözaltına alınanların avukatlarına bile hiçbir bilgi verilmediğini kaydeden Bayram, tepkisini " Dün sızdırdıklarınız bugün sızdıracaklarınızın hazırlığı mıydı?" diyerek dile getirdi. Bayram, "İddianame bize verilmeden, savunmamız engellenerek medya yolu ile linç kampanyası yapılıyor" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/1167021116702130

  YORUMLAR
  (30 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sahibinin sesi - genco940

  nasıl anladın koyduğunu. biriside bacak bacak üstüne atıyor diye kızıyor ne yapsaydı bacağını omuzunamı atsaydı.

  @wollywood - user1107643

  wollywood nickli kullanici, "cahil" kelimesinin anlamini bir ögren önce, sonra baskalarina cahil dersin emi canim!

  Yalana Bak! - user1107643

  O gördügümüz fotograflar falan da fotomontaj zaten! Hem paralar oyuncak, gercek bilem degiller! Bakanlarin ogullari aksamlari toplanip o oyuncak paralarla yalanciktan poker oynuyolar. Soyunmacali mi degil mi bilmiyorum ama poker iste! O oyuncak paraciklar da o yüzden oradalar! Ha bir de bira kutusu vardi fotograflardan birinde, o da zaten bira gibi görünüyo ama degil. Helal kola falandir herhalde! Cünkü öteki türlü olmasi ihtimal dahilinde degil canim! Hem bakan cocugu bunlar, hem de müslüman! Yok yok, olur mu hic!

  BİLDİĞİM KADARI ILE - pispor

  Polis makina koyar parayı sayar seri numaralarını alır ama bunları basına vermez verdiğinde suç işlemiş sayılır bu yüzden ben bu operasyona kıl oldum

  Kimin eli kimin cebinde? - Ari Zerdüst

  Kimin elli kimin cebinde oldugu gün gectikce netlik kazaniyor.CHP'nin Cemaat görüsmesinin arkasinda Balabay'in serbest birakilmasi ve ardindan bu operasyonun yapilmasi isin icindeki gizli elleri aciga veriyor.Bunun dahada ileriye gidecegi ve AKP nin tasfiyesine yol acacagi kesinlik kazanabilir.AKP gibi dikta bir rejimin cökmesi iyi ama yerine gelecek olan CHP_Cemaat iktidari eskiyi aratmiyacagini kimse garanti edemez.Gelecek günlerin havasi o kadar sisli ki, kurtun rengi beli degil. Halklarin cikarini esas alan Kürt siyasi hareketi olan BDP ile Türkiye halklarinin temsilcisi HDP bu süreci halklarin_ezilenlerin lehine cevirebilir.Ezilenler ve yok sayilanlarda tercihini dogru yaparsa bu topraklarda gercek demokrasinin yesermesi zor degil.

  komedi - gurhan81

  dün bir mizah sitesinde gördüğüm bir karikatür çok güldürdü beni. başbakanın gezi olayları sırasında "camiye ayakkabıyla girdiler" şeklindeki sulandırma çabasına atıf yaparak, "yuh artık, yatakodasına ayakkabıyla girmişler" dediği bir karikatür. ama sağolsun bu arkadaş beni daha çok güldürdü...

  Bekliyorum - akrep93

  Ben hala "Emenike'nin para sayma görüntülerini" bekliyorum.)))