Bahçeli'ye ilk yanıt Lale Mansur'dan

Bahçeli'ye ilk yanıt Lale Mansur'dan
Bahçeli'ye ilk yanıt Lale Mansur'dan
Devlet Bahçeli'nin çözüm sürecine, isimlerini tek tek sayarak yüklendiği 'akil insanlar'dan Lale Mansur, canlı yayında MHP liderine cevap verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , dünkü grup toplantısında, çözüm sürecine yönelik eleştirilerini sürdürmüş ve 'akil insanlar' heyetine yüklenmişti.

Bahçeli, " PKK 'lıları kardeş olarak gösteren Tatar Ramazan herkesi Abdurrahman Çavuş mu zannetmektedir? Ölen PKK'lılara şehit diyecek kadar çukura girmiş Mükremin Çıtır herkesi Feriştah, Mücver abla, zavallı Numan ve Tirbişon mu görmektedir?

'Kaderin böylesine yazıklar olsun' diyen ve sadece şarkılarıyla bilinen Sayın Gencebay neden bahsedecek, sadece 'dil yarası'yla mı durumu kurtaracaktır? Hülya Koçyiğit hanımefendi çözümü mü yoksa filmlerindeki sahneleri mi anlatacaktır? Türklerin ayrıcalığını paylaşmak istemediğini hezeyan içinde duyuran ve enteresan filmlerle anılan Lale Mansur hanımefendi mi çözüm ve barış konferansı verecektir?.." demişti.

IMC TV'de Mustafa Kuleli'nin konuğu olan oyuncu Lale Mansur, Bahçeli'nin bu sözleri üzerine kısa bir değerlendirme yaptı.

Mansur, “Bahçeli demek ki, Atıf Yılmaz'ın, Ömer Kavur'un, Barış Pirhasan 'ın filmlerini enteresan buluyor” yorumunda bulundu.


  http://www.radikal.com.tr/112887411288744

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bahceli zihniyeti - verateyze

  Bahceli, büyük Atatürkü gercekten tanisaydi, sanatin ve sanatcinin ne demek oldugunu belki biraz anlayabilirdi. Demekki ..... bir zihniyet, kin dolu bir kalp. Acaba ne ise yarar bilmem.

  Bahceli - verateyze

  Sayin Bahceli, gercekten emekliye ayrilmali.Basbakanin dedsigi gibi su degil, ates kaynatiyor.

  Şaşırdım - georgekaplan

  Ben aslında Sayın Bahçeli'nin popüler kültür birikimine şaştım da kaldım! Neredeyse toplumsal bellekten çıkmak üzere olan bütün TV karakterlerini bir bir saydı yahu önümüze :)

  çok ağır konuşmuş - pathos90

  lale hanım acayip ağır konuşmuş keşke bu kadar sert cevap vermeseydi, tüylerim diken diken oldu.