Bakan Bayraktar'ın oğlu: Daha bizi temizlemeleri lazım

Bakan Bayraktar'ın oğlu: Daha bizi temizlemeleri lazım
Bakan Bayraktar'ın oğlu: Daha bizi temizlemeleri lazım
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar serbest bırakıldı. Oğuz Bayraktar'ın ilk sözü, "Hiçbir şey anlamadık. Allah yardımcımız olsun" oldu.

İSTANBUL - '17 Aralık Operasyonu' kapsamında gözaltına alınanlar arasında yer alan Abdullah Oğuz Bayraktar'ın da aralarında bulunduğu 14 şüphelinin mahkemedeki sorgu işlemleri tamamlandı. " Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma, resmi belgeyi bozmak, yok etmek, veya gizlemek, rüşvet almak ve vermek, nüfus ticareti gibi suçlardan mahkemeye sevk edilen şüpheliler Yavuz Çelik, Sadık Soylu, Mehmet Ali Kahraman, Mehmet Erdal, İsmail Çakal, İsmail Kibici, Hüseyin Avni Sipahi, Fuat Kuşçu, Ekrem Eray Arda, Aliseydi Karaoğlu,Ali Karaaslan, Ahmet Emil, Abdullah Oğuz Bayraktar ve Abdullah Uçar serbest bırakıldı.

2 Bakan oğlu, Sarraf ve Aslan tutuklandı

Abdullah Oğuz Bayraktar adliye çıkışından kısa bir açıklama yaparak, "Adalet başka bir şey yok. Daha bizi temizlemeleri lazım. Onlar da bilmiyor, kimse bilmiyor" dedi. Bayraktar, "Aklamaya çalışıyoruz. İftirada yok ortada. Hiçbir şey anlamadık. Allah yardımcımız olsun. Biz her şeye hazırlıklıydık zaten. Bu saatten sonra her şeye hazırdık. Allah hayırlısını verir" şeklinde konuştu.
Biri bakan çocuğu 14 kişi serbest

Erdoğan Bayraktar: Vicdanen ve ahlaken müsterihim

Öte yandan Ali Ağaoğlu'nun gece saatlerinde adliyeden kimseye görünmeden ayrıldığı öğrenildi. (Çağatay KENARLI/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116734311673439

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ... - Selosl

  Zaten Allah hep arkanızda sizin, nedense.

  tabii aklanacaksın adı üstünde AK parti - experali

  senin baban ve ekibi varken seni aklarlar ,arkan sağlam ,meraketme , ama vatandaşın sizi taşıyacak gücü kalmadı artık, çomağı arı kovanına sokandan allah razıolsun.böyle birkaç bomba daha patlasada millet o kör olan sempatizyanlar görsün.

  Allah yardımcınız olmasın!!! - muhammedaliclay

  Sizin inandığınız Allahla benimkinin aynı olmadığını çok iyi biliyorum!!!

  ... - xyuıop

  Dışarıdan en bariz görünen Oğuz Bayraktar, Mehmet Demir ve Ali Ağaoğlu serbest bırakıldı. Şaka gibi.

  ............... - ronaldor9

  abdullah oğuz bayraktar çevre ve şehircilik bakanının oğlu serbest bırakıldı üzerinde giydiği mont un fiyatı (ulusal yayın yapan gazetede çıkan habere göre) değeri 5000 tl yani eski parayla 5 milyar değerindeymiş büyük ihtimalle çalışarak almıştır hayırlı olsun.

  hadi ordan - caligari

  sizi dünyanın bütün deterjanları gelse artık temizleyemez... Hadi oradan hadiii!

  ... - Jan21

  Adam kendinden emin ve neden emin olmasın ki. Medyada AKP silahşörleri uyuyan halkı uyandırmamak için nini söylerken, AKP mağdur ayağına yatmaya başladı bile. Bu kadarına pes dedirten budur. Cemaatle ortaklaşa yediniz şimdi ise iktidar savaşına tutulmuş yediğiniz lokmaların büyüklüğünü yarıştırıyorsunuz. CHP de yine klasik ilk okul düzeyindeki siyaseti ile muhalefet görevini yerine getirmeye çalışıyor. Böyle bir ülkede yaşamayı hak edecek ne yaptım Alaahım...