Bakan canavarı yaşatın demişti

Van Gölü'nde yaratık sezonu açıldı: Gevaş ilçesinde 24 yıldır tekne işleten Muğdat Avcı, ilginç bir yaratığın önüne çıktığını ileri sürerek şunları anlattı: "Birden önüme çıkıp kafasını tekneye koydu. Boynu 2 metre uzunluğundaydı.

VAN - Van Gölü'nde yaratık sezonu açıldı: Gevaş ilçesinde 24 yıldır tekne işleten Muğdat Avcı, ilginç bir yaratığın önüne çıktığını ileri sürerek şunları anlattı: "Birden önüme çıkıp kafasını tekneye koydu. Boynu 2 metre uzunluğundaydı. Kafası suaygırına benziyordu. Çok büyük gözleri ve dişleri vardı. 10 dakika tekne hareket etmedi. Sonra etrafımızda su dönemeçleri başladı. 24 yıldır gölde geziyorum. Böyle bir şey görmedim ve inşallah bir daha görmem."
Son iddia üzerine AKP'li Gevaş Belediye Başkanı Nazmi Sezer sekiz kişilik kameralı tim oluşturdu. Sezer kendisinin de daha önce iki kez canavarı gördüğünü iddia ediyor. Geçen cuma Van'a gelen Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen ise "Ekim ayında dalgıç ekibi gönderip canavar aratacağız. Amacımız, canavarı yaşatmak, dünyanın gözünü Van'a çevirmektir" demişti!


    http://www.radikal.com.tr/7519177519170

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.