Bakan Güler'den Ali İsmail Korkmaz cinayetini çözme sözü

Bakan Güler'den Ali İsmail Korkmaz cinayetini çözme sözü
Bakan Güler'den Ali İsmail Korkmaz cinayetini çözme sözü
Gezi Parkı eylemlerini, "saldırganlığın en üst düzeye çıktığı bir vandalizm" olarak niteleyen İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ali İsmail Korkmaz'ın öldürülmesine ilişkin, "Er geç bu işi çözeceğiz" dedi.

İçişleri Bakanı Muammer Güler, Twitter üzerinden, Eskişehir'deki Gezi Parkı protestoları sırasında Ali İsmail Korkmaz'ın uğradığı saldırı sonucu ölümüne üzüldüklerini ve hiç kimse de "Senin ölümün, benim ölümüm" yaklaşımı olamayacağını söyledi. Bakan Güler, Korkmaz'ın saldırıya uğradığı bölgede, farklı yazılımları bulunan 40'a yakın kamera bulunduğunu belirterek, "Tüm verilere bakıp er geç bu işi çözeceğiz" yazdı.

Ali İsmail davasında savcı değişti


  http://www.radikal.com.tr/114236811423683

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  MÜBALAĞA SANATINDAN BİR ÖRNEK - UYİ35

  Sayın Bakan maşallah, bütün Türkiye'nin içişleri bakanı olduğunu unutarak, savcıların en yüksek cezayı istemesi gibi Gezi eylemcilerine en üst düzeyde haksızlık edip mübalağa sanatının güzide (!) bir örneğini sunmuş. Kendilerine, Gezi eylemleriyle eş zamanlı gerçekleşen Brezilya ayaklanması, bu yılın ocak ayındaki Londra ayaklanması ve 1992'deki Los Angeles ayaklanmasını araştırdıktan sonra Türkiye'de yaklaşık 2,5 milyon kişinin katıldığı ve yaklaşık bir buçuk ay süren Gezi protestoları saldırganlığın en üst düzeye çıktığı bir vandalizm olmuş olsa, neler olurdu aklıselim ile düşünmesini tavsiye ediyorum.

  Meal - VeliTalim

  Turkiye Cumhuriyeti mealini veriyorum demecin. Er gec bu olayi karartip sumen alti edecegiz. Veriler tek tek incelenip, sucluyu aciga cikaranlar itinayla yok edilecektir. Bunu beceremezsek hakime cebir, tehdit yada savci degistirme yoluna gidecegiz. Ilk defa yapmiyoruz son derece tecrubeliyiz. Devlet olarak kimleri oldurdek de yanimiza kar kalmadi, biraz guvenin lutfen kips kips

  ona ne şüphe! - iyimser35

  Sayın bakan, Ali nin katilleri kaçmıyor ya onlar için aceleye telaşa gerek yok, önce faiz lobisinin ortağı Gezi eylemcileri bi güzel yakalayıp içeri atılsın da devletin bekası için, sonra Alinin katilleri de yakalanır elbet. Bu ne yüzsüzlük yalan yanlış safsata dayanaklarla insanları içeri atacaksınız ama iş gün gibi ortada duran katilleri yakalamaya gelince millete nutuk atacaksın. Sayın bakan biz daha önceki demeçlerinizden biliyoruz ne yapıp ne yapmayacağınızı. At yalanını sevim inananı.