Bakan Yılmaz'ın 5 akrabası kazada öldü

Bakan Yılmaz'ın 5 akrabası kazada öldü
Bakan Yılmaz'ın 5 akrabası kazada öldü
TEM Otoyolu'nun Düzce kesiminde meydana gelen kazada hayatını kaybeden 5 kişinin Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın akrabası olduğu ortaya çıktı.

Sivas'ın Gürün İlçesi'ne bağlı Yazyurdu köyünde akraba ziyaretinden İstanbul 'a dönerken Düzce'de TIR ile çarpışan hafif ticari araçta yaşamını yitiren Hamit Çam, Harun Çam, Zamir Çam, Mustafa Çam ve Hamza Çam'ın, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın akrabası olduğu anlaşıldı.

Kazada ölenlerden Hamza Çam'ın Bakan Yılmaz'ın teyzesi Bağdat Çam'ın oğlu olduğu diğerlerinin de amca çocukları olduğu belirlendi.

Cenazeleri akşam saatlerinde Gürün İlçesi'ne getirilerek hastane morguna konulan 5 kaza kurbanı bugün öğlen namazından sonra Yazyurdu Köyü'nde toprağa verilecek.

Cenazeye Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın da katılacağı öğrenildi.


  http://www.radikal.com.tr/115241711524171

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ÖNCELİKLE - pispor

  acılı ailelerine başsağlığı dilerken Allahtan sabırlar diliyorum AKP hükümeti duble yollar yaptı ama denetimler sıfır ben sürekli karayolu ile uzak yolculuk yapan biriyim eskiden denetimler vardı şimdi son beş yıldır ben denetimlere rastlıyamıyorum ne acıdır ki artık ben buna kaza demiyor resmen cinayet diyorum iş cinayetleri ve trafik cinayetleri