Bakanlar Kurulu'nun gündemi AKP

AKP'nin üç gün süren Kızılcahamam kampında tartıştığı sorunlar, dün yapılan Bakanlar Kurulu toplantısına da taşındı. Milletvekillerinin eleştiri ve önerilerini not eden bakanlar...

ANKARA - AKP'nin üç gün süren Kızılcahamam kampında tartıştığı sorunlar, dün yapılan Bakanlar Kurulu toplantısına da taşındı. Milletvekillerinin eleştiri ve önerilerini not eden bakanlar, kurul gündemine getirdikleri konuları Başbakan Tayyip Erdoğan ve diğer bakanlarla paylaştı.
Yaklaşık 6.5 saat süren toplantıda bakanlar, milletvekillerinden gelen, bölgeleriyle ilgili yatırım ve hizmet talepleri ile eleştirileri aktardı. Erdoğan, bakanları bu talep ve eleştiriler konusunda duyarlı olmaya çağırdı. Bakan-milletvekili ilişkilerinde şeffaflık isteyen Erdoğan, karşılanamayacak yatırım ve hizmet talepleri için açıklayıcı bilgi verilmesini istedi.
Toplantının ardından açıklama yapan hükümet sözcüsü Cemil Çiçek, Kızılcahamam kampının, AKP ve hükümet açısından önemli olduğunu vurgulayıp, daha önce altı ayda bir yapılan bu tür toplantıları üç ayda bir yapmayı kararlaştırdıklarını söyledi.


    http://www.radikal.com.tr/7429857429850

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.