Bakanlarla ilgili fezleke Adalet Bakanlığı'na gönderildi

Bakanlarla ilgili fezleke Adalet Bakanlığı'na gönderildi
Bakanlarla ilgili fezleke Adalet Bakanlığı'na gönderildi
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından 4 Bakan hakkında fezleke hazırlandığı ve Adalet Bakanlığı'na gönderildiği ileri sürüldü.

Hükümeti sarsan yolsuzluk ve rüşvet soruşturmalarında adı geçen dört bakan hakkında hazırlanan fezlekelerin dün gece Adalet Bakanlığı’na gönderildiği iddia edildi.

Yolsuzluk ve rüşvet iddialarıyla devam eden 17 Aralık Operasyonu kapsamında 3’ü çocukları gözaltına alınan bakanlar olmak üzere 4 Bakan hakkında fezleke hazırlandığı iddia edilmişti.

Soruşturmalarla ilgili dört bakan hakkında hazırlanan fezlekelerin dün akşam geç saatlerde UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi sistemi) üzerinden Adalet Bakanlığı’na gönderildiği iddia edildi. Bakanlık yetkilileri, fezlekelerin normalde mesai saatlerinde gönderilmesi gerektiğini ve dün akşam saatlerine kadar Bakanlığa fezleke gönderilmediğini belirtti. Yetkililer, fezlekelerin mesai saati dışında geç saatlerde gönderilmesi halinde bunun bugün anlaşılacağı bilgisini de verdi. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116694811669481

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  mit operasyonu - likapa

  mit müsteşarının operasyonuna ne kadar da çok benziyor.o operasyonun arkasında israil vardı ya bunun? bekleyip görcez.henüz herşey çok erken.acele etmemekte fayda var.