@ismailsaymaz

Balet Emre Onuk, ayrılmak isteyen sevgilisini dövmekle suçlanıyor

Balet Emre Onuk, ayrılmak isteyen sevgilisini dövmekle suçlanıyor
Balet Emre Onuk, ayrılmak isteyen sevgilisini dövmekle suçlanıyor
Balet Emre Onuk'un geçen ay tartıştığı kız arkadaşı G.Ç.'yi sokak ortasında tekme tokat dövdüğü iddia edildi. Opera sanatçısı olan G.Ç. sağlık raporu aldıktan sonra karakola gidip şikayette bulundu.
Haber: İSMAİL SAYMAZ - ismail.saymaz@radikal.com.tr / Arşivi

RADİKAL- Ankara Devlet Opera ve Bale Sanatçısı olan Emre Onuk'un geçen ay tartıştığı kız arkadaşı G.Ç.’yi sokak ortasında tekme tokat dövdüğü iddia edildi. Kendisi de eski opera sanatçısı olan 27 yaşındaki G.Ç., karakola gidip şikayette bulundu.  G.Ç., Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği’nde alınan ifadesinde, bir süre önce ayrıldığı erkek arkadaşı Emre Onuk'nü kendisini dövdüğünü öne sürdü.

Ayrılık sonrası yeniden barışmak için Emre Onuk ile 9 Haziran’da buluştuklarını dile getiren G.Ç., iki saatlik sohbette verdiği bir örneğin Emre Onuk tarafından yanlış anlaşıldığını ve masadan kovulduğunu kaydetti. G.Ç. evine gitmek üzere yola çıkmışken, Emre Onuk’nun arkasından gelip konuşmak istediğini, kabul etmeyince saldırdığını dile getirdi. Emre Onuk'un kendisine  “fahişe” diye bağırdıktan sonra dakikalarca tekme tokat dövdüğünü ileri sürdü. Dayak sonrası şikayetçi olan G.Ç.’nin sağlık raporunda, kafatasında ödem, alında, sol kolda ve boyunda kızarıklık ve morartılar saptandı. Saldırgan Emre Onuk’nun aynı zamanda bir pilates salonu sahibi olduğu öğrenildi.

Emre Onuk, Yasimen Altıok'un 2002 yılında Nazım Hikmet'in anısına hazırladığı 'Nazım'la Dans' adlı bale gösterisinde de yer almıştı.