Balkonda donla gezmesine kızan komşularını vurdu

Balkonda donla gezmesine kızan komşularını vurdu
Balkonda donla gezmesine kızan komşularını vurdu

Yaralanan karı kocanın hayati tehlikesi bulunmuyor.

Gaziantep'te balkonunda donla gezen 71 yaşındaki Hasan Gezici hem iki komşusunu hem de kendisini tüfekle yaraladı


Mehmet BULUT

GAZİANTEP’te 71 yaşındaki Hasan Gezici, evinin balkonunda donla gezdiği için kendisini uyaran komşusu 50 yaşındaki Perihan Yanar ile 52 yaşındaki eşi Muzaffer Yanar'ı tüfekle yaraladı. Çıkan arbede sırasında Gezici de kendi tüfeğinden çıkan saçmalarla yaralandı.
Güneş Mahallesi 56 No'lu sokakta bugün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, iddiaya göre Muzaffer Yanar ve eşi Perihan Yanar, evinin balkonunda donla gezen komşuları Hasan Gezici'yi uyardı. Kendisine tepki gösterilmesine sinirlenen Gezici, evine girip av tüfeğini alarak dışarı çıktı ve çevreye tehditler savurmaya başladı. Hasan Gezici ile Yanar çifti arasında yaşanan tartışma bir süre sonra sokağa taşıp kavgaya dönüştü.
Elindeki tüfekle ateş açan Hasan Gezici, Muzaffer Yanar’ı göğsünden, Perihan Yanar’ı ise kolundan vurdu. Çıkan arbede sırasında Hasan Gezici de, kendi silahından çıkan saçmalarla yaralandı.
Yaralılardan Muzaffer Yanar ve eşi Perihan Yanar olay yerine çağrılan ambulansla Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi’nde, Hasan Gezici ise 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. (dha)