Balyoz kararı onanınca kalp krizi geçirdi

Balyoz kararı onanınca kalp krizi geçirdi
Balyoz kararı onanınca kalp krizi geçirdi
Balyoz Davası kapsamında 18 yıl hapis cezasına çarptırılan, Yargıtay'ın da dün cezasını onadığı Emekli Koramiral Deniz Cora'nın babası Mehmet Cora, verilen kararın etkisiyle kalp krizi geçirip hayatını kaybetti.

Balyoz davası kapsamında hakkında verilen cezalar Yargıtay tarafından onanan Koramiral Deniz Cora'nın babası kalp krizi gaeçirerek hayatını kaybetti. Emekli Koramiral Cora’nın ağabeyi Mehmet Yüksel Cora’da 2 yıl önce kardeşini Hasdal Cezaevi ’nde ziyaret ettikten sonra geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

Kendisi de emekli bir deniz subayı olan 89 yaşındaki Mehmet Cora, dün gece fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Baba Cora hastanede yapılan tüm müdahelelere rağmen hayatını kaybetti. Baba Mehmet Cora’nın cenazesi yarın ikindi namazının ardından Fenerbahçe Camii’nden kaldırılacak. Deniz Cora’nın da cenaze töreni için izin aldığı ve özel izinle cezaevinden cenazeye katılacağı bildirildi.


  http://www.radikal.com.tr/115529611552965

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İşkenceye çekilenlerin de babaları vardı... - irfanyal

  Öncelikle ölen beye rahmet diliyorum. Ölüm tabii ki kabullenilmesi çok zor bir olgu. Ama rahmetlinin yaşı sırasız ve erken bir vefatı bana yansıtmıyor. Bu ülkede ne ölümler, ne gözaltında kayıplar, ne işkenceler, tecavüzler ve insanlık dışı olaylar yaşandı. Ya balyoz başarılı olsaydı, kim bilir kimler neler yaşayacaktı; hiç düşündünüz mü? Saygılarımla

  Masum değiliz hiçbirimiz. - sblgngr

  Ne büyük acı, bir insan için, özene bezene büyüttüğü masum çocuğunun 20 yıl hapse mahkum edilmesi.Ne büyük bir acımasızlık herkesin masum olduklarını bile bile hiçbir şey yapmaması. Hepimiz suçluyuz. Allah affetsin bizleri..

  ALLAH RAHMET ETSİN - pispor

  Zamanı gelince hepimiz öleceğiz ve yaşadığımı süre içinde de yaptıklarımızın hesabını da halka verecğiz

  Kul hakki - zargaron

  Memleketlerine hizmet eden askerlerine adaletsizce davranarak kul hakki yiyenler, cektirdikleri bu zulumlerin karsiliklarini bu hayatta olmasa bile ahiret hayatinda mutlaka gorurler.

  ... - noelon

  iktidar partisinin adaleti kendisine yakışanı yapmıştır... söylenecek söz kalmamıştır...