Bar işletmecisiyle eşine kapıda infaz

Beşiktaş'taki Cocktail Bar'ın işletmecisi Yılmaz Gül ve eşi Necmiye Gül, dün Şişli'deki evlerinin önünde uğradıkları silahlı saldırıda yaşamlarını yitirdi.

İSTANBUL - Beşiktaş'taki Cocktail Bar'ın işletmecisi Yılmaz Gül ve eşi Necmiye Gül, dün Şişli'deki evlerinin önünde uğradıkları silahlı saldırıda yaşamlarını yitirdi.
Halit Ziya Türkkan Caddesi'ndeki bir apartmanda oturan 50 yaşındaki Gül ve 47 yaşındki eşine dün sabah evlerinin önüne araçlarını park ederken iki kişi tarafından ateş açıldı. Yılmaz Gül olay yerinde, Necmiye Gül kaldırıldığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Olay yerinde 10 boş mermi kovanı bulundu. Görgü tanıkları, saldırıdan sonra iki kişiyi kaçarken gördüklerini söyledi.
Gül'ün işlettiği Yıldızposta Caddesi'ndeki Zeus Bar'a 1 Aralık 2003'te gelen üç kişi pompalı tüfek ve tabancayla rastgele ateş açmış, saldırıda ikisi güvenlik görevlisi üç kişi yaşamını yitirmişti. Bu olayın ardından barın adını 'Cocktail' olarak değiştiren Yılmaz Gül, üç yıl önce de silahlı saldırı sonucu ayağından vurulmuştu.


    http://www.radikal.com.tr/7552767552760

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.