Baransu ile Mustafa Varank arasında twitter kavgası

Baransu ile Mustafa Varank arasında twitter kavgası
Baransu ile Mustafa Varank arasında twitter kavgası
Gazeteci Mehmet Baransu ile Başbakan'ın danışmanı Mustafa Varank arasında twitter'da 'ahlaksız' tartışması yaşandı.

Dershane tartışmasında 2004 yılına ait MGK belgelerini yayınladığı için Başbakanlık, MİT ve MGK tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulan gazeteci Mehmet Baransu dün gece Başbakan’ın danışmanlarından Mustafa Varank ile sanal bir kavgaya tutuştu.

Mehmet Baransu hakkında “Kardeşin bilgilerinin ekseriyeti gizli olan bir kurumda işe girecek sen hala iktidarı fişlemeyle, tasfiyeyle suçlayacaksın. Gerçekten insaf!” tiviti atan Varank’a Baransu’dan yanıt gelince ikili arasında hakarete varan bir tartışma başladı.

Mustafa Varank’ı ahlaksızlıkla suçlayan Baransu, Varank’ın dava açacağını söylemesi üzerine de “aç ki kardeşim üzerinden yaptığın ahlaksızlığın hesabını sorayım” diye yanıt verdi.

TİVİTLERİ SİLDİ
Baransu, bu tartışmanın ardından “Bu gece kardesim üzerinden yapılan tartışmadan dolayı kendime yakıştırmadıgım uslüp kullandım. Takipcilerimden ve muhataplardan özür dilerim” diyerek tivitlerini sildi.

 


  ETİKETLER:

  MİT

  ,

  Dershane

  ,

  Gece

  ,

  Gazeteci

  ,

  suç

  ,

  mehmet baransu

  http://www.radikal.com.tr/116577511657752

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ? - likapa

  madem yüreğin yok neden yazıyorsun kardeşim, yazıyorsan da silmeyeceksin

  Sahsi isler - akrep93

  Kendi kisisel problemlerini tartismislar bize ne?Ama takildigim nokta su.Baransu yazdiklarini silme nedeni olarak "kendime yakistiramadigim uslup" demis.Heralde yazdiklarini fazla kibar buldu.Twitter çiktigindan beri masallah uslup falan hikaye oldu ne milletvekili, ne belediye baskani, ne gazeteci agzina geleni yaziyorlar.Bu arkadasta bosuna endise etmis"uslubundan";