Barış Güler gözaltında ilk kez görüntülendi

Barış Güler gözaltında ilk kez görüntülendi
Barış Güler gözaltında ilk kez görüntülendi
Bir kadınla birlikte Hastaneye getirilen Güler için polis farklı bir önlem aldı.

İSTANBULİçişleri Bakanı Muammer Güler 'in oğlu Barış Güler, Haseki Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Bir kadınla birlikte hastaneye getirilen Güler için polis farklı bir önlem aldı. Sivil polis aracı hastane kapısına kadar yanaştırıldı. Siyah gözlük takan Barış Güler'ın içeri girerken yüzünü sakladığı görüldü. Muayenin ardından çıkışta Barış Güler net olarak görüntülendi. (Özgür ALTUNCU/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116667911666793

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sekiz - msu

  Sekiz şiddetinde deprem. Ufku geniş bir kadro ve Başbakan bunu nasıl düşünemedi. Ayıkla şimdi bulgurun taşını. Adamlar en mahrem yerlerine yani " DAMARDAN" girmişler.

  allahın seçilmiş kullarını üzmeyin. - demlicay2011

  onlar gökten zembille türk milletinin üzerine yağdı.hizmet için. ortalık toz duman. pislikler yakında poşete tıkılır denize atılır. üstünede yok bir şey yanlış anlama var derler. seçime 3 ay var unutulur gider. 1 yıldır süren takipten cia nın mitin jandarmanın başbakanın haberi yoktu öylemi kimi kandıracaksınız bilemiyorum. 1 yıldır süren takip burası manidar. birileri bir şeyler karıştırıyor. türk milletinin sırtına binen binene. istanbula yapılan yersiz ve altyapızıs devas göktelenler tam bir yemece zaten. ziraat bankasınıda alın soruşturmaya. dışarıda para dağıtıyor işi gücü yok. tika da öyle. pislik sarmış etrafımızı. pislik. pislik hakaret değildir. çöp anlamındadır.

  Bu Kadın Kim? - haysan

  Ben de radikal'e göz atayım belki onlar cevabını yazmıştır demiştim. Pşşt! Buralarda bir gazeteci var mı?