Başakşehir'de para nakil aracından soygun

Başakşehir'de para nakil aracından soygun
Başakşehir'de para nakil aracından soygun
Para transferi yapan bir firmaya ait aracın kapısını kıran kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, yaklaşık 1 milyon lira bulunan para çuvalını alarak kaçtı.

RADİKAL- Başakşehir'de para transferi yapan bir firmaya ait araçtan yaklaşık 1 milyon lira çalındı. Alınan bilgiye göre, Kuyumcukent'ten 34 EY 1910 plakalı nakil aracıyla yüklü miktarda para alan 3 görevli, çalıştıkları firmanın İkitelli Sanayi Metro Durağı'ndaki deposuna geldi.

Aracı metro durağının yanında bırakan görevliler, yanlarına aldıkları bir miktar parayı depoya götürdü. Bir süre sonra kalan paraları almak için geri dönen görevliler, arabanın kapısının zorlanarak açıldığını gördü.

İstanbul'da kar maskeli soyguncu kabusu


POLİS TEYAKKUZDA

Araçtan içinde yaklaşık bir milyon lira bulunan bir para çuvalının alındığını belirleyen görevliler, durumu polise bildirdi.
İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, araçta ve çevresinde incelemelerde bulundu. Polis, incelemeler sırasında, içinde yüklü miktarda para bulunan nakil aracının çevresinde güvenlik önlemi aldı.İstanbul'da 37 saniyede banka soygunu


Görevlilerin ifadesine başvuran polis ekipleri, soygunu yapan kişi ya da kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

(AA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Metro

  ,

  Banka

  ,

  Para

  ,

  Soyguncu

  ,

  sanayi

  ,

  lira

  ,

  güvenlik

  ,

  kar

  ,

  nakil