Başbakan Davutoğlu: İzmir'e Başbakanlık ofisi açacağız

Başbakan Davutoğlu: İzmir'e Başbakanlık ofisi açacağız
Başbakan Davutoğlu: İzmir'e Başbakanlık ofisi açacağız
Başbakan Ahmet Davutoğlu AKP İzmir İl Kongeresi'nde yaptığı konuşmadı, İzmir'e Başbakanlık ofisi açacaklarını dile getirdi.

RADİKAL-Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti İzmir İl Kongresi’ne katılıp konuşma yaptı.  İzmir'de Başbakanlık ofisi açacaklarını söyleyen Davutoğlu konuşmasında şunları vurguladı: "Nasıl Selçuklu’nun ufuk şehri, nasıl Osmanlı’nın merkez limanı, Cumhuriyet’in meşalesi İzmir ise Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul ’da ofisi var. Seçimden sonra İzmir’de Başbakanlık ofisi açıp toplantıları bir kısmını İzmir’de yapacağız. O güzel İzmir’imiz yerel yönetimlerinin etkisi altında çok zor günler yaşadı. İstiyoruz ki İzmir’in Akdeniz’in merkez şehri yapalım. Başbakanlık ofisi açalım ayda birkaç günümü İzmir’de geçireceğim. İzmir bizim için siyasetin merkez şehridir. İzmir-İstanbul otoyolu tamamlandığında Başbakanlık ofisimizin bulunduğu şehir olan Osmanlı payitahtı ile buluşacak. İzmir- Ankara demiryolu bittiğinde İzmir Cumhuriyetimizin başkenti ile buluşacak."

İzmir'e Başbakanlık Ofisi müjdesi


  http://www.radikal.com.tr/128399012839904

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Gölge etme! - sblgngr

  İzmir belediyesinden bir şey çekmedi. Bir kez dindarlara oy verdi Kordonboyu'ndan oldu. Bir kez susuz kaldı imdat dedi, içecek su çok görüldü şehre. Bir daha bir şey istemiyor kimseden. Halinden memnun. İzmir' de İzmir'den memnun olmayanlar varsa buyurup gitsinler payitahtın o yaşanmaz hayhuyuna, karmaşasına. Gerçi tam tersi oluyor payitahttan buraya soluk almaya kaçıyor ya insanlar nedense. Siz payitahtı adam edin, inşaat dışında yapabileceğiniz bir marifetiniz varsa da insanlar insan gibi yaşayabilsinler.

  - Ahmetsezer

  Hedef her ile bir başbakanlık ofisi. Zaten başbakanlığın asli görevlerini yapan biri var.

  izmir - user383887

  Bunlar meydanı iyice boş sanıyorlar. ERGOĞAM PADİŞAH, AKP İKTİDARI PAYİTAH MI? İzmir?e başbakanlık ofisi açıp ?OSMANLI PAYİTAHTI İLE? buluşturacakmış. Seçimlerde öyle bir OSMANLI TOKATI yiyeceksiniz ki FELEĞİNMİZ şaşacak.

  pehh! - zebda

  başbakanlık ofisi de izmirlilerin cok umrundaydı sanki!