Başbakan Davutoğlu yarın Fransa'ya gidiyor

Başbakan Davutoğlu yarın Fransa'ya gidiyor
Başbakan Davutoğlu yarın Fransa'ya gidiyor
Başbakan Ahmet Davutoğlu 12 kişinin öldüğü dergi baskını sonrası yarın Paris'te yapılacak yürüyüşe katılmak için Fransa'ya gidiyor.

RADİKAL-Başbakan Ahmet Davutoğlu 12 kişinin öldüğü Charlie Hebdo baskını sonrası yarın Frans'ya gidecek. Başbakan Ahmet Davutoğlu, Fransa 'nın Başkenti Paris'te yarın yapılacak terörü telin ve Fransız halkıyla dayanışma yürüyüşüne katılacak.

AVRUPALI DİĞER BAŞBAKANLAR DA KATILIYOR

Fransa'da yaşanan saldırılardan sonra başta Paris'te olmak Avrupa'nın birçok kentinde dayanışma gösterileri yapılacak. Pazar günü yapılacak gösterilere milyonlarca kişi Paris saldırılarını kınamak üzere sokağa inerken Cumhurbaşkanı François Hollande ve diğer siyasiler de yürüyüşe katılacak. Pazar günü Paris'teki dayanışma gösterisine Hollande'da destek için İngiliz, İspanyol, İtalyan ve Alman başbakanlarının da katılacağı açıklandı.


  http://www.radikal.com.tr/126940112694013

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Siyasi Otorite - user387088

  Katilmasi gereken Erdogan di. Tabii bu da sorunu cozmezdi. Ikinci adim inandiricilik!!!

  İşte demokrasi budur ! - user399986

  Yürüyüşte elinde,"Hrant'lar,Berkin'ler,İsmail'ler ,Metin Göktepe'ler,Uğur Mmcu'lar,Çetin Emeç'ler,Bahriye Üçok'lar ölmez ! " yazısı da taşır umarım.

  yuruyuse KATILmak - user461723

  Basbakan once kendi ulkesindeki yuruyuslerden birine katilmadan TC'ye karsi olduklarini siklikla savunduklari bir BATI ulkesinde (Paris/FRANSA) katilacagi yuruyusle NIYETinin samimi oldugunu soylemek guc:: kaldi ki, NAFILE, IMAJ DUZELMEYECEK, ne icte, ne dista!