Başbakan Davutoğlu'ndan elektrik kesintisi açıklaması

Başbakan Davutoğlu'ndan elektrik kesintisi açıklaması
Başbakan Davutoğlu'ndan elektrik kesintisi açıklaması
Başbakan Ahmet Davutoğlu elektrik kesintisiyle ilgili açıklama yaptı. Elektrik kesintisiyle ilgili kriz masası kurduklarını söyleyen Davutoğlu "Terör dahil her türlü ihtimali araştırıyoruz" dedi.

RADİKAL-Başbakan Ahmet Davutoğlu grup toplantısında elektrik kesintisiyle ilgili açıklama yaptı. Elektrik kesintisiyle ilgili kriz masası kurduklarını söyleyen Davutoğlu "Enerji Bakanlığı’nda kriz masası kuruldu. İletim hatlarında sorun olduğunu düşünüyoruz. Her türlü ihtimali araştırıyoruz. Terör saldırısı olabilir mi, onu da araştırıyoruz o yönde araştırmalarımız var. Her türlü ihtimali araştırıyoruz."

Davutoğlu: Emeklilere 100 TL zam yapacağız

SAAT BAŞI AÇIKLAMA YAPILACAK

Elektrik kesintisiyle ilgili araştırmaların sürdüğünü dile getiren Davutoğlu, "Enerji Bakanımız gerekli açıklamaları yapacak. Enerji Bakanlığında bir kriz masası kuruldu. Şunu ifade edeyim enerji arzında hiç bir problem yok, hiçbir sıkıntı yok. Bu saat itibariyle de elektrik tüketiminin az olduğu saat. İletim arızası olduğunu düşünüyoruz. İletim hatlarında olabilecek arızaları araştırıyoruz. Saat başı açıklama yapılacak" dedi.

Elektrikler neden gitti?

Elektrik hangi illerde kesildi?

EMO: Kesinti elektrik fiyatlarından kaynaklanıyor olabilir

Taner Yıldız: Siber saldırı mıdır? Söyleyemem!

Elektrik kesintisi yaşanan şehirlerde büyük tehlike: Trafik kazalarına dikkat!

Türkiye'deki elektrik kesintisine sosyal medya tepkileri