Başbakan Erdoğan, Adnan Şenses'i ziyaret etti

Başbakan Erdoğan, Adnan Şenses'i ziyaret etti
Başbakan Erdoğan, Adnan Şenses'i ziyaret etti
Trakya'daki açılışları tamamlayan Başbakan Erdoğan 18.30 sıralarında İstanbul'a geldi. Helikopterden inen başbakan Erdoğan, Şişli Memorial Hastanesi'nde tedavisi devam eden sanatçı Adnan Şenses'i ziyaret etti.

Trakya'daki açılışları tamamlayan Başbakan Erdoğan 18.30 sıralarında İstanbul 'a geldi. Helikopterden inen başbakan Erdoğan, Şişli Memorial Hastanesi'nde tedavisi devam eden sanatçı Adnan Şenses'i ziyaret etti.

Saat 19.00 sıralarında hastaneye gelen Erdoğan'ın ziyareti devam ediyor. Erdoğan hasteneye girmeden önce kapıda bekleyen vatandaşlarla bir süre sohbet etti

HELİKOPTERİN RÜZGARI BİLBORDLARI DEVİRDİ

Trakya'daki açılışları tamamlayan Başbakan Erdoğan, 18.30 sıralarında helikopterle İstanbul'a geldi. Üsküdar Kısıklı'daki helikopter pistine inmek için alçalan helikopterin pervanesinin yarattığı rüzgar yapımı devam eden bir inşaatın çevresindeki alümünyum iskele ile  reklam bilbordlarını gazetecilerin ve polislerin üzerine devirdi. Gazeteci ve polisler büyük bir gürültüyle devrilen iskele ve bilbordların altında kalmaktan son anda kaçarak kurtuldu.


  http://www.radikal.com.tr/116515311651533

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sen Git Önce... - user1107643

  Sen git önce Gezi'de öldürdügün körpelerin ailelerini ziyaret et, onlardan özür dile! Daha iki gün önce "ulan hepiniz ordaydiniz" diye itham ettigin adamlardan birini hicbir sey yasanmamamis gibi gidip ziyaret etmene deginmiyorum bile!

  Ahmey KAYA İçin - guneydilan

  Başbakan Ne Demişti ''ULAN HEPİNİZ ORDAYDINIZ''...

  Ahmet KAya - kurtulus_2060

  Bu Sayın başbakan iki hafta önce "lan hepiniz oradaydınız'! dememiş miydi? Adnan Şenses Ahmet Kaya'nın lincinde başı çeken şakşakcılardan bizzat biri değil miydi? İnsan bari bir süre bekler millet biraz unutsun diye.! İslamcılığın bu kadar mı tuzu kurudu? Vicdanın bu kadar mı tuzu kurudu?