Başbakan Erdoğan geçerken Victoria's Secret'a kepenk indirtildi

Başbakan Erdoğan geçerken Victoria's Secret'a kepenk indirtildi
Başbakan Erdoğan geçerken Victoria's Secret'a kepenk indirtildi
Başbakan Tayyip Erdoğan açılışını yaptığı AVM'de gezerken Victoria's Secret mağazasının kepenkleri indirtildi.

Hürriyet'ten Ümit Çetin'in haberine göre, Başbakan Erdoğan 'ın bugün Ankara 'da açtığı AVM'yi gezmesi sırasında dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria's Secret mağazasının kepenkleri indirtildi. Korumalar, "Bizimle ilgisi yok" dedi. AVM Müdürü, "Mağaza hazır olmadığı için talimatı ben verdim" dedi. Ancak Başbakan gittikten sonra kepenklerin açılması dikkat çekti.

Mağaza çalışanları içeride heyetin geçmesini beklerken, Başbakanın mağazanın önünden geçmesinin ardından, bir başbakanlık koruması gelerek, "Artık kepengi açabilirsiniz" dedi.

Bu talimatın ardından kepenk açılırken, basının ilgisi nedeniyle koruma amiri ve AVM müdürü mağazaya geldi. "Koruma amiri durumun bizimle alakası yok" diyerek sorumluluğu AVM müdürüne atarken, niçin korumanın kepengi açtırdığı sorusuna yanıt vermedi.

AVM MÜDÜRÜ: 'TALİMATI BEN VERDİM'

AVM Müdürü de, konunun Başbakanlıkla alakalı olmadığını talimatı kendisinin verdiğini söyledi. Mağaza henüz hazır olmadığı için bu talimatı veren müdür de, hazır olmayan mağazanın niçin Başbakan geçtikten sonra açıldığı sorusuna yanıt veremedi.

Bu arada mağazada sadece kozmetik ürünler satıldığı, iç giyim ürünlerinin olmadığı dikkat çekti. Bazı kaynaklar olayın bir korumanın kendine görev edinmesi nedeniyle kaynaklanmış olabileceğini söylediler.


  http://www.radikal.com.tr/1157157115715716

  YORUMLAR
  (16 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  talimatı ben verdim. iyi verdin. - demlicay2011

  ne verdin ne kazandın. ne kaybettin. çevren seni çok iyi anladı gerisine gerek yok zaten. ne günlere kaldıkki senin gibiler hava soluyor.

  Var ve Yok olus... - Turk

  Var oldugumuz an var ya? Anamizin babamizin cok buyuk zevk aldigi an? Hep o ani sansuluyoruz. Ama; acilarimiz, nefretlerimiz, yok olusumuzu her yerde acik acik sergiliyoruz. En acimasiz olumlerin videolarini en ucra koselerdeki insanlar rahatlikla izleyebiliyorlar. "Var olusumuz" la ilgili sansurlerle ugrasip duruyoruz. Niye?... "Var olmayi" hatirlatacak birkac ic camasirini, milyonlari yoneten basbakanimiza gostermeyi gostermek istemiyoruz. Vahset, kan, acilar iceren hersey onunde. Acikta. Sansursuz...NOT: Ana fikir bana ait degil.

  hiç açtırmayacaktın - _opeth

  Madem öyle hiç açmayacaktın avm'nde victoria's secret'i. o kadar yobazsan öyle yapacaksın.

  Saka gibi - HannesYilmaz

  Artik bunlarin ic camasiri bile görmeye tahamullu kalmamis. Avm muduru utanmadan birde 'Magaza hazir degilmis de bla bla" diyor, sanki karsisindakiler cocukmus gibi. Benim zoruma giden kepengi kapatmalari degil onu kapatirken sunduklari bahanenin zihinsel hakarette bulunacak kadar aptalca olmasi. Biraz buyuyun be!!

  Helal Sex Shop Kepenkleri - GaletaUnu

  Ne kadar saçma sapan bir harekettir bu! Bu bir saygıdan ziyade saygısızlık örneğidir! Bir ülkenin başbakanı iççamaşır görünce mi tuhaf oluyor? Sapık muamelesi görmek değil midir bu? Ama ülkemizde işler değişir! "Koskoca firmaya kepenk kapattırdık" gazıyla çalışırız biz. Aşınız efendim bunları artık aşınız! Diyelim ki o AVM'de şu meşhur Helal Sex Shop olsaydı o kepenkler kapattırılır mıydı?

  Hah! - bawangbieji

  Onca mağaza arasından Victoria's Secret'ı kapattıran kimse artık, herhalde defileleri kaçırmıyor ki özellikle onun kapatılması gerektiğinin bilincinde!

  ırak'taki gibi - adacayi

  adam manava gitse domatesleri greyfurtları şeftalileri saklayacaklar demek ki...