Başbakan Erdoğan tatile mi çıktı?

Başbakan Erdoğan tatile mi çıktı?
Başbakan Erdoğan tatile mi çıktı?
İki gündür resmi programı olmayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün cuma namazı için evden çıkmasını bekleyen gazetecilerin bekleyişi sonuçsuz kaldı. Başbakanlık kaynaklarından, Erdoğan'ın dinlendiği açıklandı.

İSTANBUL - İki gündür resmi programı olmayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın Üsküdar Kısıklı'daki evinin önünde gazetecilerin nöbeti sürüyor. Gazeteciler Erdoğan'ın bugün cuma namazı için evinden çıkmasını bekledi, ancak bekleyiş sonuçsuz kaldı. Başbakanlık kaynaklarından, Erdoğan'ın dinlendiği açıklandı. Ancak Erdoğan'ın evinde mi yoksa başka bir yerde mi dinlendiği hakkında bilgi verilmedi. Başbakan RecepTayyip Erdoğan, en son Çarşamba akşamı İstanbul'daki Akil İnsanlar Final toplantısının ardından Kısıklı'daki evine geçerken görüntülenmişti. 


ÖZGÜR ALTUNCU - ÜNSAL ÇAKİN / DHA


  http://www.radikal.com.tr/1139551113955111

  YORUMLAR
  (11 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Obama'nin telefonu. - Zanzibarian

  Iki gun once obama ile yaptigi telefon konusmasindan sonra dut yemis bulbule dondu zavalli.o gunden beri sesi solugu cikmiyor. o telefon konusmasini teyp'e alip hergun dinletmek lazim.

  İnşallah tatile çıkmıştır! - ozerdek

  Hepimizin tatile ihtiyacı var.

  hala 10000 dolar diyen var.. bravo - koful

  Yahu gazete okuyup ta, hala 3-5 kodamanın cebine giren parayı 70 milyona bölerek hesaplanan GSMH'nın gerçekten Halk'ın cebine girdiğine, neredeyse üçe katlanan dış borcu göre göre borç batağından çıkıldığına, alevilerin kürtlerin kışkırtılmasının azınlık hakları olduğuna inananlar var.. vallaha HELAL OLSUN, nasıl kör oldunuz siz bu kadar??

  Uzatabildiğin kadar uzat tatilini bay başbakan... - citizen

  Gündem değiştirme çalışmaları için mola vermiş anlaşılan. Söylediği her yalan yüzüne çarptığından belki bu kızarıklık (kızarmışsa tabi)nedir diye soran olursa güneştendir diyebilmek içindir. Şu tatilini üç-beş gün değil de üç-beş ay yapsa da ülke açık huzur bulsa...

  zaten - mona_noyan

  zaten sünnet çocuğu gibi gezdiriyorlar adamı göz altları artık torba değil çuval olmuştu. Dinlensin de sesi açılsın bir gidip Suriye ye falan dalalım. Sonra bakalım toplumsal muhalefetin ne olduğuna.

  Keske - semapost

  Keske ciksa, dunya buyuk, ucsuz bucaksiz. Gitsin gorsun, gezsin, eglensin, uzak dursun. Yeter ki her gittigi yeri kasirga gibi ofkesi hinci zulmuyle kasip kavurmasin.

  SAYIN BAŞBAKAN - pispor

  gerçeklerden kaçmak tatile çıkmak yada dinlemek ile olmuyor gerçekler ile yüzleşmek en iyi istirahat'tır