Başbakan Erdoğan'ın kızı ve torunu mitingdeydi

Başbakan Erdoğan'ın kızı ve torunu mitingdeydi
Başbakan Erdoğan'ın kızı ve torunu mitingdeydi
İstanbul'da dün "Mısır ve Suriye için BM ile Batı'ya 100 binlik mesaj" sloganıyla Saraçhane'de düzenlenen mitinge, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak ve oğlu Mehmet Akif de katıldı

Radikal.com.tr - Yeni Şafak'ın haberine göre; Ankara 'da düzenlenen dev mitingin ardından dün de İstanbullular ' Mısır ve Suriye için BM ile Batı'ya 100 binlik mesaj' sloganıyla Saraçhane'de buluştu. Mitingde, Başbakan Erdoğan 'ın kızı Esra Albayrak ve torunu da vardı.
8 YAŞINDAKİ AKİF EMRE DE MİTİNGDEYDİ

Mitingin başladığı saatlerde Saraçhane'ye gelerek kalabalığa karışan Esra Albayrak miting sonuna kadar alanda kaldı. Albayrak atılan sloganlara eşlik edip sık sık R4BIA işareti yaptı. 8 yaşındaki oğlu Akif Emre de miting alanındaydı.


  http://www.radikal.com.tr/114779811477985

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yuh - osmaniyettin

  hani polis hani jandarma? tomalarımız niye çalışmıyor polisimiz niye abanmıyor gazlarla? bakın bu insanlar toplanarak birlik olarak mısır'ın bütünlüğünü bozuyorlar ve de şu andaki rejimi yıkmaya çalışıyorlar! haydi vali haydi polis göreve! sık bakalım sık bakalım kızına da sık bakalım!

  demokrasi düşmanı hilafet aşığı prens ve prensesler - demlicay2011

  bu ülkeyi size yedirmezler. sizin değiminizle hilafet felan gelemez. temelinde cumhuriyet var. demokrasi henüz gelmesede mücadele veriliyor. yüzyılda olacak iş değil tabi. bir iki yüz yıl daha sabredeceğiz. bu arada böyle enteresan avrupa malı aşıkları ve geçimcileri çıkacaktır gayet normal.

  standart - orkam_esas

  Çifte standart yapmaya devam. Kendi mitinglerine destek ver. Muhalif mitinglerde de katliam yap. Bu da islami demokrasi işte.

  Basbakanin kizi mitinge katilinca mi haber oldu? - yet

  Suriye-Filistin ve Misirda bir amansiz KABA GUCUN mazlum katliamina seyirci olmak yerine, HAYIR demeye eylemle katilan bir genclik aslolan. Gezide gezenleri bu eylemde gormemek haber olabilirdi. Sorun, eylemi kimin baslattigi degil, dunyanin neresinde olursa olsun gucsuzun yaninda oldugunu gostermek son derece olagan degil mi. Haberi okumamin nedeni Basbakanin kisinin eylemde olmasi degil, kac bin kisinin KATLIAMLARA HAYIR dedigini duymak icindi. Bir de GEZENLER nerede sorusuna belki cevap bulurum umudu... Saygi-selamlar. h.nene

  hani - snout

  polis müdahalesi yok mu? olsun istediğimden değil, ben çıkıp hükümet istifa dersem, bana neden ağız burun giriyor kahraman türk polisi? anlayamıyorum lütfen birisi anlatsın.