Başbakan ikinci bir Gezi heyetiyle görüşecek

Başbakan ikinci bir Gezi heyetiyle görüşecek
Başbakan ikinci bir Gezi heyetiyle görüşecek
Gezi Parkı olaylarıyla ilgili dün 11 kişilik bir heyetle görüşen Başbakan Erdoğan'ın, sanatçılardan oluşan ikinci bir heyetle görüşeceği öğrenildi.
Haber: RİFAT BAŞARAN - rifat.basaran@radikal.com.tr / Arşivi

Radikal.com.tr - Başbakan Erdoğan ’ın Gezi Parkı olaylarıyla ilgili yeni bir heyetle daha görüşeceği ortaya çıktı. Dün Ankara ’da 11 kişilik bir heyetle görüşen Erdoğan, bu kez 4 kişilik bir sanatçı heyetinden bilgi alacak.

Erdoğan’ın görüşeceği ikinci heyetin Demet Akbağ, Halit Ergenç, Nebil Özgentürk ve Ali Sunal’dan oluşacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan dün önce tiyatro sanatçısı Ahmet Mümtaz Taylan, akademisyenler Prof. Dr. Betül Tanbay, Prof. Dr. Hale Çıracı ve İpek Akpınar, yönetmen Kutluğ Ataman, öğrenci Nil Eyüpoğlu, sanat yönetmeni Rumeysa Kiger, mimar Selva Gürdoğan, sosyal medya uzmanı Zehra Öney, öğrenci Zülfikar Kürüm ve sosyal paylaşım sitesinde Başbakan Erdoğan'a hitaben Gezi Parkı olaylarına ilişkin mektup yazan Bülent Peker’le görüşmüştü.

Erdoğan bu heyetin ardından oyuncular Hasan Kaçan ve Necati Şaşmaz’ı kabul etmiş, bugün de şarkıcı Hülya Avşar Başbakan’ı ziyaret etmişti.

Yeni heyetle görüşme talebinin kimden geldiği henüz açıklığa kavuşmadı.


  http://www.radikal.com.tr/113747011374702

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Görüşmek iyidir ama... - seffaf

  Mehmet Ali Alabora'nın, Sırrı Süreyya Önder'in olmadığı bir görüşme hep eksik kalacaktır.

  Taksim Dayanismasi (nokta) org - mgalois

  Başbakan, Gezi direnişçilerini temsil etmeyen birtakım insanlarla görüşüp şov yapıyor. Kendi meşruluğu da artık geçersizleştiği için, alakasız tiplerle görüşmeyi tercih ediyor. Napıyor bu adam? Hadi onu geçtim, bu adama hâlâ inanan güvenenler ne yapıyor? Başbakanın yalanalrı gırla, vahşeti polisle, sonu da hızla geliyor!