Başbakan sendeledi, koruması son anda tuttu

Başbakan sendeledi, koruması son anda tuttu
Başbakan sendeledi, koruması son anda tuttu
Başbakan Davutoğlu, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenen bahar şenliğinde konuşmasının sonunda sendeledi. Dengesini güçlükle sağlayan Başbakan Davutoğlu'na, koruma müdürü de yetişip destek verdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu ile birlikte Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından Abdi İpekçi Spor Salonu’nda düzenlenen Bahar Şenliği’ne katıldı. Davutoğlu, buradaki konuşmasının sonunda sendeledi. Dengesini güçlükle sağlayan Başbakan Davutoğlu’na, koruma müdürü de yetişip destek verdi. Başbakan konuşmasının ardından yerine geçtiğinde de koltuğunu değiştirdi. Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan arasında Sare Davutoğlu oturuyordu.

 

HARARETLE NE KONUŞTULAR?

Görüntülerde yok ama başbakan eşinden izin isteyip, Akdoğan’ın yanına geçti. İkili dakikalar boyunca hararetli bir şekilde konuştu. Yavuz Bingöl sahnedeyken gerçekleşen bu sohbette, konuşulanlar dudak okumasıyla anlaşılmasın diye hem Davutoğlu hem de Akdoğan tedbirliydi. Dudaklarını elleriyle kapatarak konuştular. Yalçın Akdoğan’ın gerginliği yüzüne yansıdı.İkili konuşurken Sare Davutoğlu araya girip sahneyi gösterdi. Başbakan sahneye doğru el sallarken bu derin sohbet de sona erdi.

DHA