Başbakan Yardımcısı Elvan: ODTÜ Rektörü kendini imparator sanıyor!

Başbakan Yardımcısı Elvan: ODTÜ Rektörü kendini imparator sanıyor!
Başbakan Yardımcısı Elvan: ODTÜ Rektörü kendini imparator sanıyor!
Başbakan Yardımcısı Lüfti Elvan, "BTK, Ulaştırma Bakanlığı aracılığıyla ODTÜ'deki bu sorumluluğun, bu kuruma devredilmesi gerektiğini bildirdi. Ancak ODTÜ bu konuda direniyor" dedi

RADİKAL - Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Türkiye'deki internet sitelerine yönelik siber saldırıların ardından değerlendirmelerde bulundu. 
Elvan, "ODTÜ, internetle ilgili olarak uluslararası arenada bir sorumluk almıştı. Ancak zaman içinde biz Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nu (BTK) kurduk. BTK, Ulaştırma Bakanlığı aracılıyla ODTÜ'deki bu sorumluluğun, bu kuruma devredilmesi gerektiğini bildirdi, talep etti. Ancak ODTÜ bu konuda direniyor. Halbuki yasal düzenlemeler var, kendisini imparator zannediyor bu rektör zannedersem herkes haddini bilmeli diye düşünüyorum" dedi. (AA)

ODTÜ: Siber saldırılara karşı tüm tedbirler alındı

ODTÜ Rektörü Acar'dan siber saldırı açıklaması

Bankalara siber saldırı

ODTÜ'deki mescit tartışması YÖK gündeminde

ODTÜ ve İstanbul Üniversitesi, dünyanın en iyi 500'ü arasında
  http://www.radikal.com.tr/149551314955131

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Odtü arazileri - orkam esas

  Odtü arazilerine el koyup kendilerine ya villalar veya avm ler yapmaya karar verdilerse saldırırlar. Kendileri Cumhuriyet içinde Padişahçılık oynarken, başkalarına imparator yaftası takmaları boşuna değildir. Cazgırlıkla buralara kadar ilerlediler zaten. Kabasaba, ahlaksızca saldırlarla insanları yıldırıp, olmazsa tehdit edip kaçırtmak, tutuklamak veya öldürmekten başka birşey yaptıkları yok zaten. Odtü rektörüne saldıracaklarına, Çocuk Pornosu ticareti yapan İlahiyat Fakültesi dekanıyla uğraşsınlar. Bilimsel olmayan kör bir inanç için Üniversite, Fakülte, Lise kurmak saçma zaten. İsimleri bile Hrısitiyanca, Latince, Yunanca . Kuranda Profösör, Dekan ,Lisenyum, Üniversite, Fakülte mi var ? İşlerine gelince birçok bilimsel çağdaş konuya, kuranda yok diye karşı çıkarlar. İşlerine gelince diğer dinlerden herşeyi kopye çekerler. İşlerine gelince bilim düşmanıdırlar, işlerine gelince bilim olmayan dini, bilim ilanederler. Köylü kurnazlığıyla devlet yürümez.