Başbakan'a destek pankartı İnönü'de duramadı

Başbakan'a destek pankartı İnönü'de duramadı
Başbakan'a destek pankartı İnönü'de duramadı
Beşiktaş'ta yıkıma hazırlanan İnönü Stadı'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek pankartı açıldı. Ancak kısa süre içinde kaldırıldı.

Radikal.com.tr - Gerekli izinleri alınan ve yıkımına başlanan İnönü Stadı'nda bu sabah açılan pankart görenleri şaşırttı.

Başkan Fikret Orman, geçtiğimiz günlerde gezi olayları ile ilgili yaptığı açıklamada Beşiktaş 'ın bir spor kulübü olduğu ve siyasetten uzak kalacağını söylerken Cuma sabahı İnönü Stadı'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'a destek veren bir pankart açıldı.

Beşiktaş Kulübü kongre üyesi İsmail Cevahir imzası taşıyan pankartın üzerinde şu ifadeler yer alıyordu: 'Bu Aziz Milletin Hizmetkarı, Bu Vatanın Evladı, Sen Sakın Üzülme, Allah Şahit Beşiktaşlı Seninle'

KISA SÜREDE KALDIRILDI

Üzerinde Başbakan Erdoğan'ın resminin bulunduğu pankart stad müdürlüğü tarafından kısa süre içerisinde kaldırıldı. Konuyla ilgili Beşiktaş kulübünden henüz resmi bir açıklama gelmedi.


  http://www.radikal.com.tr/1138535113853511

  YORUMLAR
  (11 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  YAZIK - varans

  Böyle bir bildiri ne kazandırır neler kaybettirir .Beşiktaş babanın malı değil. Yazık, çok yazık.

  ... - Selosl

  Çarşı bu yazıyı unutmaz, yandınız siz.

  Çarşı Artık Dünyaya Mal Oldu - Benim Bildigim

  Çok yanlış bir yerden giriyorum, biliyorum ama birşey söylemeden de edemeyeceğim; mal mülk edinmek için birçok meziyete, yeteneğe veya en azından atadan kalma servete ihtiyacın var maalesef. Bunlar yoksa yapabileceğin tek şey büyük dağıtım çemberinin içine girip konumlanmak. İnsan kendisini niye böyle aleme rezil eder bilemiyorum. Sayın Cevahir'in sırf çemberin içinde yer tutabilmek için böyle bir yola giriştiğini düşünemiyorum. Bence düşmanları yapmıştır bu işi. Bu arada Çarşı ile bu yazının ne alakası var diye sorabilirsiniz. Doğrudan alakalı değil elbet ama Çarşının olduğu yerde böyle sünepeliklere yer yok diyorum. Kendileri taraflı tarafsız herkesin gönlünde ayrı bir yerdedir artık.

  Yok ya ! - ilbeg

  Beşiktaşlı olarak Çarşı'ya karşı yapılan haksızlıkları ve zalimlikleri büyük harflerle not ettik. Bunu hem yerel hem genel seçimde sandığa yansıtacağız mutlaka.

  fırsatçılık - demir07

  bunun adı fırsatçılıktır. kardeşim beşiktaş çarşıda, gezide, hasankeyf te... senin yalakalık yaparak, birkaç ihale koparmak için dizinin dibine çöktügün başbakanda degil..böyle yönetici istemiyorum. derhal istifa etsin..

  uyum - erenirmak

  Arkadaki Gökkafes boğaz a ne kedar uymuş ise o pankart Beşiktaş Satdına o kadar uymuş. Asan astıran utansın.

  Stadın - anaximenes

  yıkılmasını 'bedava'ya getirmek için kullanılan bir taktik olmasın..