Başbakan'a 'siz görürsünüz' diyen adam kim?

Başbakan'a 'siz görürsünüz' diyen adam kim?
Başbakan'a 'siz görürsünüz' diyen adam kim?
Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi, Başbakan'ın Pakistan gezisinden ilginç bir detay daha aktardı.


Selvi’nin yazısına göre Erdoğan, bütçe görüşmelerinden sonra cuma günü milletvekilleriyle yemekli bir toplantı yapmıştı. 

Orada Başbakan üç noktanın altını çizmiş. 

1-Biz yolsuzlukla sonuna kadar mücadele ederiz. Üç Y yani yolsuzlukla, yoksullukla, yasaklarla mücadele hedefimizi daha yola çıkarken ortaya koymuşuz. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın.

2-Bir operasyon başlatılıyor. İlk günden bakanlarımız hedefe konuluyor. Burada bir art niyet var. 14 ay takip yapmışsın. Neymiş bir çantayla eve girmiş, çanta olmadan çıkmış. Çantanın içinde ne vardı? Hepimiz bir eve giderken elimiz boş gitmeyiz. Bir çikolata alırız en azından. Niye operasyon yapmadın o zaman ? Maksat farklı.

3- Bu adamın bizden talepleri oldu. Ergenekon 'la mücadeledeki çabası nedeniyle 2 kez terfi ettirdik. Ama memnun kalmadı. Bizden bölgeyi istedi. Vermedik. O zaman siz görürsünüz diyor.
Selvi soruyor?
O adam kim?

Selvi'nin yazısının tamamı için:

yenisafak.com.tr/yazarlar/AbdulkadirSelvi/basbakan-kime-bizden-talepleri-oldu-dedi/45003


  ETİKETLER:

  Ergenekon

  ,

  operasyon

  ,

  zaman

  ,

  bütçe

  http://www.radikal.com.tr/116792811679286

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bölgeyi İsteyen. - Clear

  Bölgeyi isteyen kim? Zekeriya Öz mü? Peki,bölge neresi? Ya amacı ne? Çok kapalı bir konuşma olmuş,biraz daha açıklama yapılamaz mı?

  1 numara bulundu - biroltanyeri

  Bu adamın bizden talepleri oldu. Ergenekon 'la mücadeledeki çabası nedeniyle 2 kez terfi ettirdik. Ama memnun kalmadı. Bizden bölgeyi istedi. Vermedik O zaman siz görürsünüz diyor. ????? bu sözler başbakanın altını çizdiği sözlermiş.suçlu belli ise o zaman neden polis müdürlerini görevden aldınız.

  Çantada hediye?!! - yesintosunum

  Çantada keklik falan duyduk ama çantada hediye? Bakalım başka neler duyacağız. Ben atarım önlerine, yerlerse!

  Çaresizler... - serseriser

  Yoo! hayır! öyle değil Sayın Başbakan'ım yanlış hatırlıyosun... Faiz Lobisi var, Yahudi Diasporası var, Amerika var, Cemaat var, Paralel Devlet var, Geziciler var, çeteler var, var oğlu var... Yani bütün dünya toplanmış senin gibi büyük lideri düşürmek istiyolardı ya, hani öyle diyodun... He işte o... Ama bu Abdulkadir "Bi adamın kişisel çıkarları için giriştiği basit bir operasyon" diyosun diyo... Allah korusun, millet bu adama inanırsa bütün teoriler çöker... Bu yüzden Abdülkadir'e hemen "Senin gazeteciliğin batsın" de... Patron anlar...

  Bölgeyi istedi vermedik... - gizemdiyorum

  Tam Osmanlı kafası, genellikle kurtarılan bölge istenir, verilmez ve isyanlar başlar!

  KİM OLACAK? - BENCE DE

  İnan dostum olsa olsa yine aileden biridir. Aile miras kavgasında, sırlar havada uçuşuyor, harem sarayı bir birine karışmış, Kral çıplak görünüyor...Ah dostum Erdoğan olmazsa ne yaparız?..Kardeşim bi zahmet, artık gitsin..karpu zmu kesecez!