Başbakan'dan Şahan'a: 'Naber tombişim'

Başbakan'dan Şahan'a: 'Naber tombişim'
Başbakan'dan Şahan'a: 'Naber tombişim'
Şahan Gökbakar'ın, Başbakan Erdoğan'la anısı izleyenleri gülümsetti.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Erdoğan'ın kendisine 'Tombişim' diye hitap ettiğini anlattı.

Başbakan Erdoğan , Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Usta'nın Hikayesi belgeselinde hayat hikayesini kendi ağzından anlattı.

Programda Şahan Gökbakar'ın Başbakan Erdoğan'la olan anısıysa izleyenleri gülümsetti.

Usta'nın Hikayesi sosyal medyayı salladı


"NABER TOMBİŞİM"

Dolmabahçe'de Başbakanlığın davetiyle sabah kahvaltısına katıldığını anlatan Gökbakar, Erdoğan'ın kendisine o toplantıda 'tombişim' diye hitap ettiğini söyledi.

Gökbakar yaşanan o diyaloğu şu sözlerle anlattı:

BAŞBAKAN ERDOĞAN'LA GÖZ GÖZE GELDİK

"Davet edildiğim toplantıda kendimce hazırlık yapıyorum kafamda. Başbakan böyle derse ben de böyle derim falan. Salona giren Başbakan Erdoğan tek tek el sıkarak geldi ve tokalaşırken 'Naber tombişim' dedi. Ben de 'İyiyim Başbakanım siz nasılsınız' dedim. O da 'Hala erimedin mi' dedi devam etti. Ben de kahvaltının son anlarına kadar yemedim. Tam tabaklar toplanmaya yakın bir iki bir şey ağzıma attım derken Başbakan Erdoğan'la göz göze geldik ve ben elimdeki çatalı bıçağı anında bıraktım."


  http://www.radikal.com.tr/114920611492063

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Seçim Kampanyası - hyperiq

  Senim yaklaştı kampanyası şimdiden başladı anlaşılan. Hemen bir muhalefet belgeseli hazırlayalım. Demek ki yeni propaganda yöntemi belgeselle yapılıyor.

  Siz, basın, hala akıllanmadınız değil mi? - utkuyavuz

  Acun'u, Sahan'ı nekadar "değerli" Sanatcımız varsa, hepsi sipariş belgeselde yerlerini almış, dilleri dışarıda, bekliyorlar ustalarını. Meğerse ne kadar da sevimli adammış. Sanki halkın bir yarısını kışkırtarak diğer yarısının üzrine salan bu başbakan değil. Sanki onlarca gazatecinin (bu siz oluyorsunuz bu arada. unuttuysanız diye...), sanatcının, iş adamının, hatta normal vatandasın (twiter ve facebook'da hükümet karşıtı yorumlar yazan veya yazdığı düşünülen...)baskı altına alan, hapislerde süründüren bu başbakan ve hükümeti değil. Siz de kim yapıyor bu belgeseli? niye beyaz TV? niye Acun Ilıcalı, niye Sahan Gökbakar, Bu işin sosyolojik yanı nedir gibi soruları soracağınıza, üst banttan sevgili başbakan için Şahan ne kadar da şirin şeyler söylemiş, buda başbakanın seçim kampanyasına bizden bir katkı olsun havasında haberler yapadurun. ah! Radikal ah! akıllanmıycaksınız değil mi?

  Vay Vay - X120

  Erdoğan tüm Türkiye'yi kendi malı, halkı da tebaası zannettiği için, ilk defa karşılaştığı bir insana direkt "tombişim" diyebiliyor. İyelik ekine dikkatinizi çekerim.