Başbakan'ı karşılayanlarla polis arasında arbede

Başbakan'ı karşılayanlarla polis arasında arbede
Başbakan'ı karşılayanlarla polis arasında arbede
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Atatürk Havalimanı'ndaki konuşmasının ardından dağılan partililer ile polis arasında sözlü tartışmanın ardından arbede yaşandı.

İSTANBUL - Erdoğan’ın konuşmasının ardından partililer havalimanını terk ederken barikatları aşarak VIP yoluna çıkmak istediler. Bu sefer çevik kuvvet polisi partililerin yola çıkmasına izin vermeyince sözlü ve küfürlü tartışma başladı. Partililer içinde bir kişi polise yumruk atmaya çalıştı ve bu esnada polis memuru da karşılık verince arbede yaşandı. Yaşanan olayın ardından polis arbede çıkartan memuru uzaklaştırdı. (İbrahim YILDIZ/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116835111683512

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  polise uzanan eller kırılsınmıki acaba - jackques

  polise el uzanırmı polis candır polis cigerdir hiç vurulurmu emir kuluna...polise atılan yumruk(ki zamanında tokatta atmıştı bir milletvekili) devlete atılmıştır...ah canım polisim benim...polis çicektir su ister..polisi seven dikenine katlanır yani...polis bir sudur iç iç kudur yani...hep bunlar duygusal yaklaşımlar...

  darbeciler boş durmuyor - gundi ghandi

  Mısır'daki gibi ülkenin artık yönetilemediğini düşündürüp tek çarenin darbe olduğuna halkı inandırarak hükümeti devirme projesi uygulanıyor. Bu eylem yapan çocuklar da birilerine alet olduklarından bihaber verilen görevi ifa etmeye çalışıyor. hükümeti yolsuzlukla suçlarlarken aslında TC tarihinin en temiz ve başarılı hükümeti olduğunu biri söylese saldırırlar. oysa durum tam da böyle.