Başbakan'ın evinin yakınında patlama

Başbakan'ın evinin yakınında patlama
Başbakan'ın evinin yakınında patlama
Üsküdar'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın evine 200 metre uzaklıktaki bir inşaatın temel kazısında patlayan dinamit bir işçinin ölümüne sebep oldu.

İSTANBUL - Kısıklı Caddesi'nde helikopter pistinin karşısında bulunan bir inşaatın temel kazısında saat 15.30 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamanın kazı sırasında kullanılan bir dinamitten kaynaklandığı öğrenildi. Patlamanın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın evine 200 metre uzaklıkta olması nedeniyle çevrede bulunan sivil ve resmi bütün polis ekipleri olay yerine gitti. Patlamada bir işçinin olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi. Polis, olayın nasıl olduğu yönünde araştırma yapıyor. (Elvan EZBER/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116590411659045

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  başbakannnnnnn - baris332

  başbakanın eniştesinin çocuklarının işyerindeki yerde patlamaa !!!! başını başbakana bağladığında sonunda da patlama varsa gelsin tıklar tadından yenmez.

  Kınıyorum - kaliberos

  Bu habere göre önemli olan şey, belki de bir iş cinayeti sonucunda bir insanın hayatını kaybetmesi değil, haberde konu edilen patlamanın başbakanın evinin yakınlarında olması. Bu ahlaksızca tavrı ve haber yazma şeklini şiddetle kınıyorum.

  istatistik - kadifeduman

  Ortada ölen bir işçi varken başbakanın evinin yakınında patlamış olması gereksiz bir ayrıntı değil midir? Siz de haklısınız. Başbakanın evi yazmasaydı çoğumuz bir işçi için bu haberi okumazdık. Ne de olsa her gün bir işçi ölüyor bu memlekette. Alışkınız.

  ! - maimartı

  haberin başlığı iş cinayetlerinin kanıksandığının bir göstergesi, haberin bir yerinde usulca bir işçi öldü!

  Başlık - Succubus

  Bu bir iş kazası, bir işçi hayatını kaybetmiş. Siz tutup bunu haberin içinde bir ayrıntı gibi veriyorsunuz; asıl haber başbakanın korumalarının alarma geçmesiymiş gibi yazıyorsunuz ya... "Başbakanın evinin yakınında patlama" diye başlık atıyorsunuz ya haberin özü buymuş gibi... Günümüzün gazetecileri ile aynı eğitimi aldığımı söylemeye utanıyorum ben.