Başbakan´ın konvoyuna yumurta atan öğretmen açığa alındı

Başbakan´ın konvoyuna yumurta atan öğretmen açığa alındı
Başbakan´ın konvoyuna yumurta atan öğretmen açığa alındı
Trabzon'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konvoyuna yumurta attığı ve hakaret ettiği iddia edilen öğretmen Seçil E.E. açığa alındı.

TRABZON - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , iki günlük Trabzon gezisi için 23 Kasım Cuma akşamı kente geldi. Havalimanından konaklayacağı otele giden Başbakan Erdoğan 'ın konvoyu Cumhuriyet Caddesi'nden geçerken koruma araçlarından birinin ön kısmına yumurta isabet etti.

Yapılan araştırmada yumurtayı bir binanın üçüncü katından attığı iddiasıyla Trabzon Bedri Rahmi Eyüboğlu Orta Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Seçil E.E., gözaltına alındı.

Başbakan Erdoğan'a yönelik hakaret içeren ifadelerde bulunduğu ve yumurta attığı suçlamasıyla ifadesi alınan ve Adliye'ye sevk edilen Seçil E.E., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Hakkında idari soruşturma başlatılan öğretmen Seçil E.E. açığa alındı.

DHA - Osman ŞİŞKO


  http://www.radikal.com.tr/116321411632143

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  demokrasiyi hazmedemeyenler - ayenoğlu ismail

  gerçekten şiddet yolu ile bir başbakanı indirmek için böyle bir eylem yaptıysa bu öğretmenden çocuklarımıza ne hayır gelir oda düşündürücü

  Yazık Olmuş - Hukukun Üstünlüğü

  Şimdi Sayın Öğretmeni "Adam öldürmeye silahlı teşebbüsten" yargılarlar. Tıpkı yumurta atan öğrenciler gibi... Üçüncü kattan nasıl bir hakaret ettiyse herkes duymuş. Yumurtayı kimin attığını sonradan tespit ediyorlar ama üçüncü kattan hakaret ettiğini belirlemişler. Yabancı bir ülkede kadının biri başbakanın *üstüne* kahve dökmüştü de ne başbakan ne de korumaları kadını linç etmemişti ya hayret etmiştik. Bizim ülkemizde de başbakanı protesto eden işinden, gücünden, özgürlüğünden, sağlığından... olmasa hayret edeceğiz.

  yok artık - vanil

  Bu kadar da kompleksli,hiçbir şeyi yediremeyen bir hükumet ve adam sürüsü olamaz.Aynı şey Kemal Kılıçdaroğlu'na da oldu , adam saygıyla karşıladı, şikayetçi falan da olmadı.Bu ne ,yok artık . Hükumet bir sürü Adana valisinden mi oluşmaktadır yani.Oh iyi yapmış,protesto iyidir her daim , kaldıramayanlar utansın.