Başbakanın koruması kaza yaptı: 3 yaralı

Başbakanın koruması kaza yaptı: 3 yaralı
Başbakanın koruması kaza yaptı: 3 yaralı

Başbakanlık korumalarından Halil Kıran ve eşinin yanı sıra, 25 yaşındaki oğlu Kemal Kıran da kazada yaralandı.

Başbakanlık Koruma Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Halil Kıran yönetimindeki otomobil, Aksaray- Ankara karayolunun 16'ncı kilometresinde kontrolden çıkarak tarlaya uçtu. Kazada Kıran'la birlikte oğlu ve eşi de yaralandı.

AKSARAY - Başbakanlık Koruma Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru 54 yaşındaki Halil Kıran yönetimindeki otomobil, kontrolden çıkıp tarlaya uçtu. Araç içinde sıkışan Kıran, oğlu Kemal Kıran ve eşi Fatma Kıran yaralandı. 

Kaza, bugün saat 09.00 sıralarında Aksaray- Ankara karayolunun 16'ncı kilometresinde meydana geldi. Bayram tatili için Ankara'dan memleketi Hayat 'a giden Başbakanlık Koruma Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Halil Kıran, yönetimindeki 06 YUP 75 plakalı otomobil, kontrolden çıkıp tarlaya uçtu. Kazada, Kıran ile 25 yaşındaki oğlu Kemal Kıran, araç içinde sıkıştı. Yaralı halde kendi imkanlarıyla araçtan inen eşi 53 yaşındaki Fatma Kıran, yoldan geçen sürücülerden yardım istedi. 

Araç içinde sıkışan Kıran ve oğlu Kemal Kıran, çağrılan sağlık görevlileri ve çevredekiler tarafından kurtarılıp ambulansa alındı. Ambulansla Aksaray Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Kıran ve ailesinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. 

Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.


HASAN BÖLÜKBAŞ / DHA


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Aksaray

  ,

  hayat

  ,

  Bugün

  ,

  Soruşturma

  ,

  koruma

  http://www.radikal.com.tr/114494411449441

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  YAPMAYIN - HARAYDIN

  Herkes önce kendine sonra ailesine sağlıklı olarak lazım. Bunun birinci düşmanı hız, alkol ve emniyet kemeri takmadan araç kullanmaktır. Bunlardan hiçbiri yoktur umuduyla geçmiş olsun. Aksi halde yapmayın. Olmaz. Araç kullanırken hız, alkol ve emniyet kemeri takmama olmaz, hele hız sınırını sadece 2 km geçti diye ceza yazanların mesleğine bunlar hiç uymaz, olmaz. Kimse aracının ve görevinin ve cüzdanının kalabalıklığının hız, alkol ve emniyet kemeri takmadan araç kullanma hakkı verdiğini sanmamalı.