Başbakanlık'tan Mahçupyan açıklaması

Başbakanlık'tan Mahçupyan açıklaması
Başbakanlık'tan Mahçupyan açıklaması
Başbakanlık kaynakları Etyen Mahçupyan'ın durumuyla ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada 'Mahçupyan'ın 9 Nisan 2015 tarihi itibariyle yaş haddinden emekliye ayrıldığı ve danışmanlık görevinin bittiği dile getirildi.

RADİKAL-Başbakanlık kaynakları, Başbakan Ahmet Davutoğlu 'nun Başdanışmanı Etyen Mahçupyan'ın durumuyla ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada 'Mahçupyan'ın 9 Nisan 2015 tarihi itibariyle yaş haddinden emekliye ayrıldığı ve danışmanlık görevinin bittiği dile getirildi.


  http://www.radikal.com.tr/133720013372003

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  _zaten - burak akif

  şöyle bir açıklama beklemiyorduk; ermeni sorunu ile ilgili belirtmiş olduğu düşünceden dolayı kovduk onu biz.

  Son kullanma tarihi mi varmis? - AT1928

  Etyen Mahcupyan, Sark kurnazi ve ummetci Basbakan Ahmet Davutoglu'nun basdanismanligini kabul etmekle hata yapti. Ahmet Davutoglu, zaten Etyen Mahcupyan'i kullanmak amaciyle basdanisman yapmisti. Amaci dunyaya "bakin biz ayirim yapmiyoruz, benim basdanismanim bir ermeni" mesajini vermekti. Etyen Mahcupyan ise Ermeni Soykiriminin bir gercek oldugunu söyleyince de isinden oldu. Muhtemelen karari veren de baska bir sunni ummetci, Cumhurbaskani Recep Tayyib Erdogan. "Yas haddinden" dolayi emekli olmus meselesi sadece komik degil, Trajik - komik! (Best before, yani son kullanma tarihi mi bu!)

  Komedi - Canbaba68

  İki tarafında rezil olduğu trajikomik bir süreç yaşandı danışmanlığı boyunca. Yarılması yine aynı...