Basın bu haberleri gizlesin mi?

Basın bu haberleri gizlesin mi?
Basın bu haberleri gizlesin mi?

Erzurum?daki olayda Murat Tepe, barışmaya ikna edemediği eşi Fatma Tepe?yi üç kurşunla yaraladı. Murat Tepe daha sonra intihara kalkıştı. FOTOĞRAF: DHA

Terk eden kadına üç kurşun
ERZURUM - Kendisini terk eden eşini  dönmeye ikna edemeyen koca, yolda kadını kurşun yağmuruna tuttu.
Amca çocukları olan 22 yaşındaki Fatma ve 31 yaşındaki Murat Tepe, Erzurum’da evlendikten sonra İzmir’e yerleşti. Aralarında anlaşmazlık çıkınca Fatma Tepe, iki ay önce çocuğunu da yanına alarak Erzurum’daki baba evine geldi. Eşini sürekli telefonla arayarak eve dönmesini isteyen, ancak olumlu yanıt alamayan Murat Tepe, konuşmak için Erzurum’a gitti. Murat Tepe, dün sabah Fatma Tepe’yi konuşmak için dışarı çağırdı. Eşinin eve dönmeye ikna olmaması üzerine sinirlenen Murat Tepe, bir alışveriş merkezinin önünde, belinden çıkardığı tabancayla eşine üç el ateş etti.
Fatma Tepe, ikisi karnına, biri göğsüne isabet eden üç kurşunla kanlar içinde yerde kaldı. Murat Tepe, daha sonra tabancayı boynuna dayayıp ateşledi. Çift iki ayrı hastanenin yoğun bakım servislerinde tedavi altına alındı. (dha)
***
Sen misin boşanmak isteyen!
SAKARYA - Boşanma davası açan eşinin duruşmaya gitmesini istemeyen koca, genç kadını parkta 11 yerinden bıçaklayarak yaraladı.
İstanbul Tuzla’da oturan Bilgi Ergün, 18 yıllık eşi Ali Ergün’ün kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle üç yıl önce evini terk edip, Sakarya’ya ailesinin yanına geldi. Bilgi Ergün, daha sonra da boşanma davası açtı. İddiaya göre, tebligatı alan Ali Ergün, geçen pazar günü Adapazarı’na gitti. Beş yaşındaki çocuğunu Kent Park’a götüren eşini takip eden Ali Ergün, konuşmak istedi. Konuşmada eşinin üç gün sonraki duruşmaya çıkmamasını isteyen ancak kabul ettiremeyen Ali Ergün, bıçakla saldırdı. 11 kez bıçaklanan  Bilgi Ergün, ağır yaralandı. Olaydan sonra kaçan Ergün yakalandı. (dha)