Başına inek düştü!

Avanos'ta, yol seviyesinden aşağıda bulunan kahvenin yanındaki barakada okey oynayanların başına inek düştü. Bir kişinin bacağı kırıldı ve kaşı yarıldı.

NEVŞEHİR - Onarıma alınan kahvehanenin yanındaki barakada okey oynayanların üzerine inek düştü. Bir kişi ağır yaralandı.
Avanos'a bağlı Özkonak beldesinde kahvehane işleten Atilla Yalçın, işyerindeki onarım nedeniyle, yolun alt bölümündeki kahvehanenin
yanındaki boşluğa kurduğu barakada müşterilerine hizmet vermeye başladı. Yolun hemen altına kurulan ve üzeri dallarla kapatılan barakada okey oynayan Yakup Özkan, Hakkı Eröz, Hacı Demir ve Seyit Seyhanlı ile
oyunu seyreden Ethem Şahin'in bulunduğu masaya, Mehmet Özcan'ın çobanlığını yaptığı sürüden kaçan bir inek düştü. Olay sırasında ineğin altında kalan ve sol bacağı kırılan, kaşı açılan 62 yaşındaki Ethem Şahin, Nevşehir SSK Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Kimse inanamadı
Şahin, "Büyük bir gürültü koptu ve üzerime bir şeyin düştüğünü fark ettim. Bayılmışım. Gözlerimi hastanede açtım. Olup biteni anlattılar, inanamadım" dedi. Ethem Şahin'in eşi Rahime Şahin de, olaya inanamadığını söyledi. Rahime Şahin, "Kocamın üstüne kahvede inek düştüğünü söylediklerinde inanamadım. 'Böyle şey olur mu? Dalga mı geçiyorsunuz?' diyerek hastaneye koştum. Nedir bu başımıza gelen?" diye konuştu.
Bacağı alçıya alınıp kaşına yedi dikiş atılan Şahin'in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.