Basını görünce kapandılar

Geçen hafta ölen Suudi Arabistan Kralı Fahd'ın kardeşi Prens Türki el-Faysal, ailesi ve koruma ordusuyla Bodrum'a tatile geldi.
Suudi istihbaratının eski şefi de olan Faysal, bir oğlu...

BODRUM - Geçen hafta ölen Suudi Arabistan Kralı Fahd'ın kardeşi Prens Türki el-Faysal, ailesi ve koruma ordusuyla Bodrum'a tatile geldi.
Suudi istihbaratının eski şefi de olan Faysal, bir oğlu, üç kızı, 20 müzisyen, 15 koruma, sekiz danışmanıyla önceki akşam 18.55'te kraliyet özel uçağıyla Milas-Bodrum Havalimanı'na indi. Bu sırada Arap güvenlik görevlileri gazetecilerin havaalanından çıkarılmasını istedi. Ancak bu istek reddedildi. Gazeteciler VIP önünden de ayrılmayınca, Faysal apronda bekleyen minibüsle başka kapıdan gizlice çıkarıldı. Uçaktan modern kıyafetlerle inen kızları ise VIP bölümünde giysi değiştirip minibüse karaçarşafla bindi. Ailenin yaklaşık 70 bavulu, iki ayrı minibüsle taşındı.
Torba'daki Rixos Otel'de, kalan prens ilk gün özel villasında dinlendi. Prensin kızları ise otel plajında güneşlendi, İngiliz, Alman ve Rus turistlerle plaj voleybolu oynadı.


    http://www.radikal.com.tr/7543527543520

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.