Başkan'ın kitabını okuyan öğrencilere helikopter gezisi hediye

Başkan'ın kitabını okuyan öğrencilere helikopter gezisi hediye
Başkan'ın kitabını okuyan öğrencilere helikopter gezisi hediye
Bağcılar Belediye Başkanı, kapağında iki çocuklar birlikte resminin bulunduğu kitabı okuyan 20 öğrenciye, çekilişle helikopter gezisi hediye edecek.

İSTANBUL - Çocuklara ilçeyi daha iyi tanıtmak isteyen Bağcılar Belediyesi, farklı bir proje hazırladı. " Başkan 'la Nostaljik Gezi" isimli kitabı okuyan şanslı 20 öğrenci helikopterle Bağcılar'ı gezecek.

Çizgi roman formatında hazırlanan ve nostalji bahçelerinin tanıtımının yapıldığı kitap , 47 ilköğretim okulunda 72 bin öğrenciye dağıtıldı. Kitabın kapağında Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın iki çocukla birlikte çiçekli bir bahçede sohbet ederken çizilmiş resmi bulunuyor.

Öğrenciler, kitaplar üzerindeki seri numaraları esas alınarak noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Çekilişte ismi çıkan öğrenciler Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda helikopter gezisine katılacak. Çağırıcı, öğrencilere, gökyüzünden nostalji bahçeleri başta olmak üzere, Bağcılar hakkında bilgiler verecek.

‘HER ŞEY SİZİN İÇİN’
10 Nisan'da gerçekleştirilecek çekilişte geziye katılma hakkını elde edecek öğrencilere Cahit Bayar İlköğretim Okulu'nda öğrencilere kitabın tanıtımını yapan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "Sizler için önemli yatırımlar yapıyoruz ve sizlerin bu tesislerimizden en iyi şekilde yararlanmasını istiyoruz. Nostalji bahçelerimiz de bu projelerimizden biri. Üzüm Bahçesi ile başladığımız bu projemize sırası ile kiraz, kayısı, kestane ve fındık bahçelerimizi ekledik. Sizler, buralarda bir meyvenin nasıl yetiştiğini canlı olarak görebilir, dalından meyve yiyebilirsiniz" dedi. (Radikal, dha)


  http://www.radikal.com.tr/112745811274582

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  nerden baksan tutarsızlık - Kara Budun

  arkadaş bi insan kitabını okutmak için bu kadar mı komik duruma düşer? kim napsın senin kitabını okuyup. bi de helikopterle gezdircem diyor allah seni:)

  ayıp - kmal

  adam olup 4 yıl önce ülkeme çözüm sundum modelim istanbul gibi önemli bölgelerde yangınları 5 dk içinde tespit 30 dk içinde büyümeden müdahale etme olanağına sahip zeplin hava köprüsü kimse bakmadı yanın olmazsa reyting de olmaz galatasaray üniversitesi yanınca hıncal uluç alay ederek neden bizi uyarmadınız neden çözüm sunmadınız dedi ben 4 defa daha sundum bakan yok ayıp türk medyası kemalbeziroğlu