Bavulda bir çocuk cesedi

Balıkesir'de bir anne, elinde bir bavulla önce jandarmaya, sonra polise başvurdu. Bavulun içinde 5 yaşındaki oğlunun cesedi vardı.

BURSA/BALIKESİR - Balıkesir'de bir anne, elinde bir bavulla önce jandarmaya, sonra polise başvurdu. Bavulun içinde 5 yaşındaki oğlunun cesedi vardı.
İki yıl önce boşanan 28 yaşındaki M.S, üç ay önce iki çocuğunu yanına alarak, Bursa'nın Gemlik ilçesinde M.T. ile birlikte yaşamaya başladı. Kuru temizleyicide çalışan M.T, önceki gece, uyandırdığı 5 yaşındaki E'ye "Senin baban kim?" diye sordu. "Benim babam E." yanıtını alınca kızıp yumrukladığı çocuk yaşamını yitirdi. Daha sonra, anne M.S, "Ben onu bavula koyup, Balıkesir'e gideyim, orada bahçeye gömerim. Kimsenin haberi olmaz" diyerek M.T'yi ikna etti. Bavulla Balıkesir'e giden anne, kendisini karşılayan kardeşi ve bir akrabasına olayı anlattı. Önce jandarma sonra polise giden üçlü, bavuldaki cesedi gösterip, suç duyurusunda bulundu.
Çocuk dövmekten tutuklanmıştı
Gözaltına alınan M.T'nin hırsızlıktan sabıkalı olduğu ve 2003 yılında da ölen E'nin kardeşini dövdüğü için tutuklandığı öğrenildi. Cebinde fare zehiri ve 3 YTL ile yakalanan M.T intiharı düşündüğünü söyledi.
Polisteki sorgularının ardından Gemlik Adliyesi'ne sevk edilen M.T. ve M.S, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


    http://www.radikal.com.tr/7431307431300

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.