Baydemir kar nöbetinde!

Baydemir kar nöbetinde!
Baydemir kar nöbetinde!
Osman Baydemir kar temizledi, yolda tuzlama yaptı.

Diyarbakır'da dün akşam başlayan ve kenti etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, belediye ekibiyle birlikte kar temizleme çalışmalarına katılıp, tuzlama yaptı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, belediyede her gün bir yöneticinin nöbetçi kaldığını sosyal paylaşım sitesinden duyurup, dün gecenin nöbet sırasının da kendisinde olduğunu söyledi.

Zaman zaman yol temizleme yapan ekiplerin çalışmalarını denetleyen Baydemir, Fiskaya’daki Dicle Üniversitesi yolundaki solüsyon ve tuzlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalara bir süre eşlik etti. Baydemir, kent merkezinin çeşitli yerlerinde kendi çektiği fotoğrafları, 'Surlar karda bir başka güzel', '2013 Diyarbakır Surları Yılı Olsun derken haksız mıyım?' diyerek twitterdeki takipçileriyle paylaştı.

Sabaha karşı belediye binası ve Gazi Caddesi’ndeki kaldırım üzerindeki karların temizlenmesine yardım eden Baydemir, saat 08.00’de gelen belediye çalışanlarını kapıda karşıladı. (dha)


  http://www.radikal.com.tr/111611911161195

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  radikal yorumları - kullaniciadlikisi

  baydemire saygısı olup şu olumsuz yorumlarınıza negatif puan veren arkadaşların hiçbiri bölücü, terörist ya da suçlu değil. çoğu kürt bile değil. ben mesela. adam belediyecilik yapıyor neyi kıskanıyorsunuz? ama sizin gibi şakşakçılar istanbulu mahveden sonra da kalkıp 10 km lik yolu bir saatte alabildik diye nasıl belediyecilik başarısı gösterdiklerini anlatan akp zihniyetini severler...

  Baydemir - verateyze

  Insanlari sözlerinden deyil, özlerinden tanimali. Gercekten taktir ettim. TC. ti böyle kurulmustu. Insanlarimiz parmaklarindaki yüzüklerini, kolundaki bileziklerini vererek, milletin kalkinmasini desteklediler. Simdiki gibi, RANT saglamak icin Padisahlik yapmadilar. Sayin Kilictaroglu`nun kardesininde bekcilik yaptigini haberlerde izleyince, gercek bir sosyal demokratin ne oldugunuda milletin görmesi gerektigini ve Kilictaroglu`nun nasil bir politikaci oldugunu anlatiyor- Onunlada gurur duydum.Bende olsam, aynisini yapardim.

  KAR KURLEME, BAYDEMIR, VE KCK - Equalizer001

  Diyarbakir Belediye BaskaniBaydemir, ya butce yapmasini bilmiyor, ya da topladigi verigileri KCK'ye teslim ediyor. Yoksa, 10 CM Kar'i personele kureletecegi yerine, kendi kurelemeye mecbur kalmaz.

  ... - leonefa

  şov da yaparız,düsturumuz sosyal belediyecilikte olsa..oysa ki sağ el verirken sol el görmemeliydi,yüreklerde yaşamalı bunlar..radikal sitesinde manşetten değil.. tıpkı izmir dikili belediye başkanının yıllarca bedava su dağıtmasını hapse girdiğinde öğrendiğiniz gibi.

  helal - anton

  tebrikler buyuk baskan,biz senden ne kadar memnunsak cenabi haktan senden o kadar memnun olur insallah.