Bayram boyunca yağışa devam

Yurdun doğu ve kuzey kesimlerinde görülen yağışlar, önümüzdeki üç gün etkisini sürdürecek. Hava sıcaklıklarında önemli değişiklik olmayacak.

İSTANBUL - Yurdun doğu ve kuzey kesimlerinde görülen yağışlar, önümüzdeki üç gün etkisini sürdürecek. Hava sıcaklıklarında önemli değişiklik olmayacak.
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre bugün, Marmara'nın doğusu ile Batı Karadeniz'in kuzey kesimlerinde yağmur, iç kesimlerde ise kar yağışı görülecek. Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin doğusunda kar yağışı etkili olacak. Diğer bölgeler parçalı bulutlu bir gün geçirecek. Marmara ve iç kesimlerde sis görülecek.
Marmara, Ege ve Karadeniz'de sağanak
Yarın, Marmara, Ege kıyıları, Batı Karedeniz ile Güneydoğu Anadolu bölgelerinde sağanak bekleniyor.
Ege Bölgesi'nin kuzey ve iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeyi ile Orta ve Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu bölgelerinde kar yağışı etkili olacak. Diğer bölgeler parçalı bulutlu. Çarşamba günü ise Marmara'nın doğusu ile Batı Karadeniz, Batı ve Orta Akdeniz ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin büyük bölümünde yağmur, Ege'nin iç ve doğu kesimleri ile İç Anadolu'nun kuzeyinde kar bekleniyor.