Bayramda trafiğe dikkat

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle üç kentte bazı yollar bugün kapalı. İstanbul'daki tören Vatan Caddesi'nde. Saat 07.00'de trafiğe kapatılacak Mahmutbey-Sultançiftliği kavşağı arasındaki
yol, Mahmutbey-Habibler Sultançiftliği yolu, Vatan Caddesi-Mahmutbey çıkışı, Oğuzhan Caddesi ve Millet Caddesi, Mahmutbey-Anıt Mezar arası ve Üsküdar Salacak sahil yolu saat 13.00'te açılacak.

İSTANBUL/ANKARA/İZMİR - 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle üç kentte bazı yollar bugün kapalı. İstanbul'daki tören Vatan Caddesi'nde. Saat 07.00'de trafiğe kapatılacak Mahmutbey-Sultançiftliği kavşağı arasındaki
yol, Mahmutbey-Habibler Sultançiftliği yolu, Vatan Caddesi-Mahmutbey çıkışı, Oğuzhan Caddesi ve Millet Caddesi, Mahmutbey-Anıt Mezar arası ve Üsküdar Salacak sahil yolu saat 13.00'te açılacak. Yetkililer, E-5'ten Vatan Caddesi'ne gideceklerin Haliç Tüneli, Edirnekapı, Aksaray istikametini ya da Haliç Tüneli, Ayvansaray, Balat, Unkapanı, Sirkeci yolunu; E-80 karayolunu kullanacakların Milliyet gazetesi karşısından TEM istikametini; sahil yolunu kullanacakların, Yenikapı, Sirkeci istikametini; bölgedeki hastanelere gideceklerin sahil yolu ya da Aatürk Bulvarı'nı kullanmalarını istedi.
Ankara'da bugün saat 08.00-13.00 saatleri arasında Konya Yolu (Balgat Köprüsü'nden Emniyet Müdürlüğü önüne kadar olan kısım), Kazım Karabekir, Hipodrom ve İstanbul caddeleri trafiğe kapatılacak.
İzmir'de Alsancak Limanı'ndan Konak Pier'e kadar 1. Kordon, saat 07.00'den tören bitimine dek kapalı.